האם שאיבת שומן זה תחליף לדיאטה?

עולם הדיאטה מלא בהבטחות לפתרונות קלים, אם זה בעזרת ספריי, כדורים, תה או התעמלות חדשה. נשים רבות מחפשות אחרי פתרון הפלא שיוריד את המשקל בצורה מהירה וישאיר אותן עם גוף החלומות.

בתוך רשימת "פתרונות הפלא" האלו מוזכרת לפעמיים גם שאיבת השומן. אנשים רבים חושבים ששאיבת שומן היא הפתרון הקל לירידה במשקל – אפשר לאכול כמה שרוצים ואז לעבור את הניתוח ולרדת במשקל ביום אחד. האמת היא שהניתוח אינו מחליף דיאטה או תזונה בריאה וממש אינו "פתרון פלא" לאנשים שלא דואגים לגוף שלהם.

האם שאיבת שומן זה תחליף לדיאטה

שאיבת שומן עם המפורסמים

שאיבת שומן הוא תהליך שהפך להיות פופולרי עם השנים. סלבריטי רבות מודות שעשו שאיבת שומן על מנת להיפטר ממשקל שלא הצליחו להוריד בעזרת דיאטה. צופית גראנט הודתה בפה מלא שהיא עשתה שאיבת שומן בירכיים. למרות שצופית הייתה תמיד רזה ואתלטית היא הודתה שהפריע לה אזור אחד סורר, שלא משנה כמה ספורט היא עשתה היא לא הצליחה לעצב אותו ולכן פנתה לניתוח. הניתוח עוזר לנשים הוליוודיות רבות לזרז את תהליך ההרזיה ולעמוד בסטנדרטים המאוד נוקשים של הוליווד. כל אחד מאתנו משמין בצורה שונה ולפעמים למרות דיאטה מאוזנת וההתעמלות יש אזורים עקשניים שמסרבים לרדת ויוצרים צורת גוף לא נאה.

צמצום תופעות הלוואי

כיום התקדמות המדע צמצמה מאוד את תופעות הלווי של הניתוח שאיבת שומן ובידיו של מנתח פלסטי איכותי ומיומן התוצאות ישמחו כל אחת. תקופת ההחלמה התקצרה פלאים כך שאין פגיעה בקצב החיים אלא רק עלייה ברמת החיים ותחושה טובה. לאחר שאיבת השומן מרגישים הקלה מאובדן המשקל ורואים מהר מאוד את התוצאות. על המטפל לשמור על אורך חיים בריא על מנת למנוע מהשומן לחזור. שאיבת שומן אינה הבטחה שהגוף לא ישמין חזרה, אם חוזרים לתזונה הלקויה שגרמה לעלייה במשקל הגוף ימשיך לצבור שומן במקומות בהן לא נעשתה השאיבה.

לסיכום, אין פתרון פלא בהגעה לגוף המושלם, צריך להתעמל ולשמור על תזונה נכונה ולשמור על משקל גוף תקין. למרות שלשאיבת שומן יצא שם של פתרון פלא שמאפשר לנו לאכול המון ולאבד את המשקל בשנייה, חייבים להתייחס ברצינות לתהליך, למצוא מנתח רציני ולשמור על משקל תקין על מנת ליהנות מהתוצאה.

עודפי עור בבטן מיני מתיחת בטן מתיחת בטן אחרי ניתוח קיסרי מתיחת בטן היקפית שאיבת שומן בלייזר שאיבת שומן בסנטר שאיבת שומן בידיים כירורג פלסטי כמה עולה ניתוח מתיחת בטן? ניתוחים פלסטיים ניתוחים פלסטיים בתל אביב סוגים שונים של שאיבות שומן שיפור בביטחון העצמי של האישה ניתוח אוזניים לילדים ניתוח הגדלת חזה מחיר הליך מתיחת הפנים בוטוקס וכל הכרוך בכך להרגיש תמיד גברי 5 תרגילים לעיצוב הגוף כל מה שרציתם לדעת על ניתוחי העפעפיים איך לשמור על פנים צעירות לאורך זמן? שיטות לשמור על חזה מורם ויציב אילו שאלות צריך לשאול בפגישת ייעוץ עם מנתח פלסטי? כל הדרכים לחיטוב ועיצוב הגוף שאיבת שומן מחיר מאיזה גיל אפשר לעשות ניתוח אף? כיצד רצוי לבחור מנתח פלסטי? האם שאיבת שומן זה תחליף לדיאטה? מה משותף לשאיבת שומן ולהרזיה כמה זמן מחזיקות התוצאות של ניתוח שאיבת שומן? שיטות לשאיבת שומן בין שאיבת שומן לתזונה נכונה כיסוי ביטוחי של ניתוחים פלסטיים ניתוחים פלסטיים משולבים: יתרונות וחסרונות ניתוחים אסתטיים בגיל השלישי איפור לאחר ניתוח פלסטי כיצד לבחור מנתח פלסטי? 10 דברים שחשוב לזכור לפני שעושים מתיחת פנים ניתוחי חזה לחזה נפול מהפך קוסמטי אחרי ההריון שאלות ותשובות על בוטוקס מול מתיחת פנים השפעתם של ניתוחי חזה על דימוי הגוף כנס בברצלונה – מרץ 2015 איך לבחור מנתח פלסטי? 7 דברים שיש לדעת על מתיחת בטן ניתוח להגדלת חזה והשפעתו על רגישות השד הגדלת חזה: שתלים ואלרגיות כל מה שצריך לדעת על ניתוחי חזה שיקולים וההחלטות לפני ניתוחי חזה אסתטיים ניתוחי הגדלת חזה בצבא האם יש דבר כזה? טכניקות חדשות למראה צעיר יותר ניתוח שחזור שד לאחר הוצאת גידול האם ניתוח הגדלת חזה מתאים לי? הגדלת חזה לפני הריון משנים מראה ותדמית טיפוח הפנים: 3 טיפולים אסתטיים ללא ניתוחים כל מה שצריך לדעת על ניתוח מתיחת בטן

    פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם

    התקשר עכשיו: 077-9966784