הגדלת חזה: שתלים ואלרגיות

נשים רבות חוששות מתגובה אלרגית לשתלים ובצדק, שהרי מדובר בהשתלת גוף זר לתוך הגוף. החומרים המשמשים ליצירת השתלים הם סיליקון רפואי ותמיסת מי מלח, שניהם חומרים שלעתים רחוקות מאוד עלולים לעורר תגובה אלרגית.

כמו כן, אלרגיה לסיליקון בפרט היא נדירה ביותר. סיליקון הוא חומר כימי שנמצא באופן טבעי בהרבה מוצרים שאנו משתמשים וצורכים, כמו מוצרי יופי ואפילו מזון. עם זאת, היו דיווחים על מקרים של אנשים שיש להם אלרגיה סיליקון, ואם את מודאגת שאולי יש לך פוטנציאל לתגובה אלרגית לסיליקון המשמש בשתלים, רצוי לעשות בדיקת אלרגיה לחומר לפני שמבצעים ניתוח להגדלת חזה. הבדיקה יכולה לעזור לך להחליט מאיזה חומר יותר טוב שיהיה השתל וכמובן, גם יותר בריא בשבילך. לעומת החומרים שמהם עשויים השתלים, דווקא יש סיכוי יותר גבוהה לתגובה אלרגית מהחומרים האחרים שישתמשו בהם במהלך הניתוח עצמו. למשל, כפפות הלטקס שבשימוש על ידי המנתח והצוות, התפרים והתחבושות שמשתמשים כדי לסגור ולהגן על הפצעים או לחומר ההרדמה והתרופות נגד כאבים.

אלרגיה לסיליקון

אם את חושדת שאולי יש לך אלרגיות ללטקס, או שהיו לך תגובות לתרופות מסויימות בעבר, כדאי ליידע את המנתח הפלסטי שלך כדי שיוכל לנקוט באמצעי זהירות ולמנוע תגובה אלרגית מסוכנת. בעבר היו חששות לתגובות של מערכת החיסון, כולל מחלות אוטואימוניות כמו דלקת פרקים ואלרגיות לשתלים – בעיקר אם שתל הסיליקון יקרע וידלוף לתוך הגוף. מספר רב של מחקרים נעשו כדי לקבוע אם השתלים בחזה יכולים לעורר אלרגיה או דלקת מפרקים שגרונית. אף אחד מהמחקרים לא הראה כל קשר בין השתלים לסוגים של מחלות אוטואימוניות ותגובות אלרגיות. בשורה התחתונה שתלי סיליקון בחזה לא גורמים לתגובות אלרגיות אצל הרוב המכריע של האנשים.

עם זאת, אם יש חשש לאלרגיה לסיליקון או רכיב אחר של הניתוח, כגון כפפות גומי או הרדמה, יש לשקול בדיקת אלרגיה לפני הניתוח הגדלת חזה. נשים רבות חוששות מתגובה אלרגית לשתלים ובצדק, שהרי מדובר בהשתלת גוף זר לתוך הגוף. החומרים המשמשים ליצירת השתלים הם סיליקון רפואי ותמיסת מי מלח, שניהם חומרים שלעתים רחוקות מאוד עלולים לעורר תגובה אלרגית. כמו כן, אלרגיה לסיליקון בפרט היא נדירה ביותר.

כירורג פלסטי כמה עולה ניתוח מתיחת בטן? סוגים שונים של ניתוחים פלסטיים ניתוחים פלסטיים בתל אביב סוגים שונים של שאיבות שומן שיפור בביטחון העצמי של האישה הצמדת האוזניים עבור ילדים ומבוגרים ניתוח הגדלת חזה מחיר הליך מתיחת הפנים בוטוקס וכל הכרוך בכך להרגיש תמיד גברי 5 תרגילים לעיצוב הגוף כל מה שרציתם לדעת על ניתוחי העפעפיים איך לשמור על פנים צעירות לאורך זמן? שיטות לשמור על חזה מורם ויציב אילו שאלות צריך לשאול בפגישת ייעוץ עם מנתח פלסטי? כל הדרכים לחיטוב ועיצוב הגוף שאיבת שומן מחיר ניתוח אף מאיזה גיל אפשר? כיצד רצוי לבחור מנתח פלסטי? האם שאיבת שומן זה תחליף לדיאטה? מה משותף לשאיבת שומן ולהרזיה כמה זמן מחזיקות התוצאות של ניתוח שאיבת שומן? שיטות לשאיבת שומן בין שאיבת שומן לתזונה נכונה כיסוי ביטוחי של ניתוחים פלסטיים ניתוחים פלסטיים משולבים: יתרונות וחסרונות ניתוחים אסתטיים בגיל השלישי איפור לאחר ניתוח פלסטי כיצד לבחור מנתח פלסטי? 10 דברים שחשוב לזכור לפני שעושים מתיחת פנים ניתוחי חזה לחזה נפול מהפך קוסמטי אחרי ההריון שאלות ותשובות על בוטוקס מול מתיחת פנים השפעתם של ניתוחי חזה על דימוי הגוף כנס בברצלונה – מרץ 2015 איך לבחור מנתח פלסטי? 7 דברים שיש לדעת על מתיחת בטן ניתוח להגדלת חזה והשפעתו על רגישות השד הגדלת חזה: שתלים ואלרגיות כל מה שצריך לדעת על ניתוחי חזה שיקולים וההחלטות לפני ניתוח הגדלת חזה ניתוחי הגדלת חזה בצבא האם יש דבר כזה? טכניקות חדשות למראה צעיר יותר ניתוח שחזור שד לאחר הוצאת גידול האם ניתוח הגדלת חזה מתאים לי? הגדלת חזה לפני הריון משנים מראה ותדמית טיפוח הפנים: 3 טיפולים אסתטיים ללא ניתוחים כל מה שצריך לדעת על ניתוח מתיחת בטן

    פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם

    התקשר עכשיו: 1-800-651-065