כל מה שצריך לדעת על ניתוחי חזה

כאשר את שוקלת לעבוד ניתוח פלסטי בחזה כגון ניתוח להרמת חזה או הקטנת חזה או הגדלה, עלייך להבין את כלל האפשרויות הכירורגיות העומדות לפנייך וכן לדון בהן עם מנתח פלסטי בו בחרת. חשוב שתצאי מנקודת הנחה שאין גישה אחידה בכל הנוגע לניתוחי חזה, אשר תתאים לכל אישה. נשים המחפשות לעבור ניתוח להגדלת חזה, עושות זאת מסיבות מגוונות, לרוב מדובר ברצון לחזה מלא יותר ואופטימיזציה של פרופורציות הגוף. אך במקרים אחרים הגדלת החזה נועדה להחזיר את צורת החזה אשר איבד מנפחו וצורתו לאחר לידה והנקה, לתקן מצב של אי תאימות בין גדלי השדיים, או לתקן את החזה לאחר שעבר ניתוחים אחרים.

גופך וניתוח החזה

התנהגות גופך, כמו כן גישתו של המנתח לגבי מהלך הניתוח ישפיעו רבות על תוצאות הניתוח. זה הוא לא דבר רע, פשוט חשוב להבין שמאפיינים ייחודיים של גופך והמטרות שהצבת לעצמך לפני הניתוח, הם אלה שיובילו אותך בקבלת ההחלטות החשובות לגבי הניתוח. על המנתח הפלסטי להתייחס לכל אלה, להחליט על תהליך הניתוח המתאים ולהסביר לאלה תוצאות הגיוניות ניתן לצפות. בנוסף, בהחלטתו לגבי הגישה הניתוחית הנכונה עבורך, המנתח יכניס פרמטרים כמו בחירת מיקום החתך- מתחת לשד, מסביב לפטמה או באזור בית השחי, הפחתת ראות הצלקת לאחר הניתוח, סוג ומיקום השתלים. עלייך להבין מה המשמעויות של כל אופציה, מה היתרונות והחסרונות שלהן ולהגיע להחלטה עם מנתח הפלסטי.

מה קורה במהלך הניתוח

ההרדמה בזמן הניתוח יכולה להיות מקומית או מלאה, תלוי בסוג ניתוח ובגישה שנבחרה. לאחר ההרדמה, המנתח יבצע חתך (באזור שנבחר), יכניס את השתלים וימקם אותם להתאמת הצורה של החזה. מיקום השתל יכול להיות מתחת לרקמת החזה (כלומר מעל השריר), מתחת לשריר החזה או בחלל משולב. ההחלטה לגבי מיקום השתל תלוי באנטומיית הגוף, בסיבוכים של כל אפשרות וכן במה שמצופה מהתוצאה הסופית. סוג השתל חשוב לא פחות משאר הדברים עליהם דובר – יש לעשות בחירה בין שתל עם מי מלח לבין שתל סיליקון, לכל אחד יתרונות וחסרונות משלו. שתלי סיליקון נחשבים לפופולאריים ובטוחים יותר, אחת הסיבות לכך היא שאין חשש לדליפת החומר של השתל החוצה.

האם יש סיכונים בניתוח זה?
לאחר מכן המנתח תופר את הצלקת ולרוב חובשים את אזור החזה על מנת למנוע זיהומים ותזוזה מיותרת. לניתוח פלסטי על החזה, כמו לכל תהליך כירורגי, ישנם סיכונים שיש לקחת בחשבון. חשוב לציין שהם מצומצמים יחסית בגלל שזה אחד מניתוחים פלסטיים הנפוצים ביותר. לסיכום, כשאר את שוקלת לעבור ניתוח להגדלת השדייםן, עלייך לאסוף את מירב המידע על הניתוח וכלל האספקטים שלו. רצוי להיעזר במנתח פלסטי על מנת לקבל את האינפורמציה הדרושה, דבר אשר יעזור להגיע לתוצאות הטובות ביותר, למנוע אכזבות וכן למנוע סיבוכים.

עודפי עור בבטן מיני מתיחת בטן מתיחת בטן אחרי ניתוח קיסרי מתיחת בטן היקפית שאיבת שומן בלייזר שאיבת שומן בסנטר שאיבת שומן בידיים כירורג פלסטי כמה עולה ניתוח מתיחת בטן? ניתוחים פלסטיים ניתוחים פלסטיים בתל אביב סוגים שונים של שאיבות שומן שיפור בביטחון העצמי של האישה ניתוח אוזניים לילדים ניתוח הגדלת חזה מחיר הליך מתיחת הפנים בוטוקס וכל הכרוך בכך להרגיש תמיד גברי 5 תרגילים לעיצוב הגוף כל מה שרציתם לדעת על ניתוחי העפעפיים איך לשמור על פנים צעירות לאורך זמן? שיטות לשמור על חזה מורם ויציב אילו שאלות צריך לשאול בפגישת ייעוץ עם מנתח פלסטי? כל הדרכים לחיטוב ועיצוב הגוף שאיבת שומן מחיר מאיזה גיל אפשר לעשות ניתוח אף? כיצד רצוי לבחור מנתח פלסטי? האם שאיבת שומן זה תחליף לדיאטה? מה משותף לשאיבת שומן ולהרזיה כמה זמן מחזיקות התוצאות של ניתוח שאיבת שומן? שיטות לשאיבת שומן בין שאיבת שומן לתזונה נכונה כיסוי ביטוחי של ניתוחים פלסטיים ניתוחים פלסטיים משולבים: יתרונות וחסרונות ניתוחים אסתטיים בגיל השלישי איפור לאחר ניתוח פלסטי כיצד לבחור מנתח פלסטי? 10 דברים שחשוב לזכור לפני שעושים מתיחת פנים ניתוחי חזה לחזה נפול מהפך קוסמטי אחרי ההריון שאלות ותשובות על בוטוקס מול מתיחת פנים השפעתם של ניתוחי חזה על דימוי הגוף כנס בברצלונה – מרץ 2015 איך לבחור מנתח פלסטי? 7 דברים שיש לדעת על מתיחת בטן ניתוח להגדלת חזה והשפעתו על רגישות השד הגדלת חזה: שתלים ואלרגיות כל מה שצריך לדעת על ניתוחי חזה שיקולים וההחלטות לפני ניתוחי חזה אסתטיים ניתוחי הגדלת חזה בצבא האם יש דבר כזה? טכניקות חדשות למראה צעיר יותר ניתוח שחזור שד לאחר הוצאת גידול האם ניתוח הגדלת חזה מתאים לי? הגדלת חזה לפני הריון משנים מראה ותדמית טיפוח הפנים: 3 טיפולים אסתטיים ללא ניתוחים כל מה שצריך לדעת על ניתוח מתיחת בטן

    פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם

    התקשר עכשיו: 077-9966784