כל מה שרציתם לדעת על ניתוחי העפעפיים

צניחת עפעפיים יכולה לגרום לנו להיראות עייפים ומבוגרים יותר מכפי שאנחנו באמת, אך יש לזה פתרון.על ניתוחי העפעפיים

לעפעפיים שלנו יש השפעה רבה על המראה הכללי של הפנים, והן יכולות לשוות לו מראה עייף ומבוגר או לחילופין מראה צעיר ורענן. מכיוון שמראה הפנים שלנו מהווה כרטיס ביקור בכל מפגש חברתי, ברור מדוע חשוב לנו להיראות טוב ולעשות ככל שניתן כדי לשמור ולטפח את המראה.

מלבד רכישת הרגלים נכונים בשמירה וטיפוח עור הפנים באמצעות ביקורים אצל קוסמטיקאית ושימוש בתכשירים איכותיים, יש דרך נוספת ויעילה הרבה יותר והיא באמצעות ניתוחים פלסטיים ובמקרה הזה, ניתוח עפעפיים.

מתי מבצעים ניתוח עפעפיים?

ניתוח עפעפיים נכלל בתחום כירורגיה פלסטית ויש מספר מקרים בהם מבצעים ניתוח זה. המקרה הראשון הוא כאשר יש צניחת עפעפיים ואז יש צורך בניתוח הרמת עפעפיים. יש גורמים שונים שיכולים להוביל לצניחת עפעפיים, אך ללא קשר לגורם חשוב לדעת שלעפעפיים צנוחות יש השפעה לא רק על המראה החיצוני שלנו, אלא במקרים רבים גם על שדה הראייה ואיכותה, ולכן לניתוח הרמת עפעפיים יש חשיבות רבה.

לא רק עפעפיים עליונות יכולות להיות רפויות ולצנוח, אלא גם העפעפיים התחתונות ואז נראה מעין שקיות מתחת לעיניים. מקרה נוסף הוא כאשר רוצים לטשטש ולהעלים קמטי הבעה באזור שבין העיניים, ואז אפשר לשלב ניתוח עפעפיים עם הזרקת בוטוקס ולהשיג תוצאה טובה וארוכת טווח, או כשמבצעים ניתוח מתיחת פנים ומשלבים בו הרמת גבות ועפעפיים להשגת מראה צעיר ומלא חיוניות.

מה חשוב לדעת על הניתוח עצמו?

חשוב לזכור שניתוחים פלסטיים הם ניתוחים לכל דבר, והם כרוכים בסיבוכים. לכן חשוב לקבל ייעוץ מקצועי מכירורג פלסטי מומחה, שיבצע את כל הבדיקות הנדרשות, יסקור את ההיסטוריה הרפואית שלכם ויבדוק את מידת התאמתכם לניתוח. כל אלו הם שלבים מקדימים לניתוח עצמו, אך כמובן שיש חשיבות למידת הניסיון והמיומנות של הרופא גם בניתוח עצמו, הן מבחינת הקטנת גורמי הסיכון והן מבחינת השגת התוצאות הרצויות. כשמדובר בתהליך הרמת עפעפיים, האישה חייבת לעבור בדיקת עיניים מקיפה ביחד עם בדיקות כלליות ויש להימנע מעישון ונטילת תרופות מדללות דם כמו אספירין.

מהלך הניתוח שונה ממקרה למקרה ותלוי בגורמים רבים, אך למרות שיש סיכונים כמו יובש ואסימטריה, שביעות הרצון מתוצאות ניתוח הרמת עפעפיים נחשבת לגבוהה ביותר וגם תקופת ההחלמה נחשבת לקצרה ופשוטה יחסית ,עם מינימום של סיבוכים.

למרות שהתפרים מוסרים בביקורת המתבצעת לאחר כחמישה ימים, את התוצאות הסופיות תוכלו לראות רק כעבור מספר חודשים.

עודפי עור בבטן מיני מתיחת בטן מתיחת בטן אחרי ניתוח קיסרי מתיחת בטן היקפית שאיבת שומן בלייזר שאיבת שומן בסנטר שאיבת שומן בידיים כירורג פלסטי כמה עולה ניתוח מתיחת בטן? ניתוחים פלסטיים ניתוחים פלסטיים בתל אביב סוגים שונים של שאיבות שומן שיפור בביטחון העצמי של האישה ניתוח אוזניים לילדים ניתוח הגדלת חזה מחיר הליך מתיחת הפנים בוטוקס וכל הכרוך בכך להרגיש תמיד גברי 5 תרגילים לעיצוב הגוף כל מה שרציתם לדעת על ניתוחי העפעפיים איך לשמור על פנים צעירות לאורך זמן? שיטות לשמור על חזה מורם ויציב אילו שאלות צריך לשאול בפגישת ייעוץ עם מנתח פלסטי? כל הדרכים לחיטוב ועיצוב הגוף שאיבת שומן מחיר מאיזה גיל אפשר לעשות ניתוח אף? כיצד רצוי לבחור מנתח פלסטי? האם שאיבת שומן זה תחליף לדיאטה? מה משותף לשאיבת שומן ולהרזיה כמה זמן מחזיקות התוצאות של ניתוח שאיבת שומן? שיטות לשאיבת שומן בין שאיבת שומן לתזונה נכונה כיסוי ביטוחי של ניתוחים פלסטיים ניתוחים פלסטיים משולבים: יתרונות וחסרונות ניתוחים אסתטיים בגיל השלישי איפור לאחר ניתוח פלסטי כיצד לבחור מנתח פלסטי? 10 דברים שחשוב לזכור לפני שעושים מתיחת פנים ניתוחי חזה לחזה נפול מהפך קוסמטי אחרי ההריון שאלות ותשובות על בוטוקס מול מתיחת פנים השפעתם של ניתוחי חזה על דימוי הגוף כנס בברצלונה – מרץ 2015 איך לבחור מנתח פלסטי? 7 דברים שיש לדעת על מתיחת בטן ניתוח להגדלת חזה והשפעתו על רגישות השד הגדלת חזה: שתלים ואלרגיות כל מה שצריך לדעת על ניתוחי חזה שיקולים וההחלטות לפני ניתוחי חזה אסתטיים ניתוחי הגדלת חזה בצבא האם יש דבר כזה? טכניקות חדשות למראה צעיר יותר ניתוח שחזור שד לאחר הוצאת גידול האם ניתוח הגדלת חזה מתאים לי? הגדלת חזה לפני הריון משנים מראה ותדמית טיפוח הפנים: 3 טיפולים אסתטיים ללא ניתוחים כל מה שצריך לדעת על ניתוח מתיחת בטן

    פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם

    התקשר עכשיו: 077-9966784