מה משותף לשאיבת שומן ולהרזיה

ישנם מקרים בהם דיאטה לצורך הרזיה ופעילות גופנית אינם מספיקים על מנת להשיג את מבנה הגוף הרצוי. שנים של חיים עם משקל עודף, גורמים לאנשים רבים לשינויים פיזיים שלא ניתנים לתיקון באמצעים טבעיים.

יותר מכך, ישנם מקרים שעודף המשקל מסכן חיים והורדת המשקל נדרשת בצורה דחופה. שאיבת שומן ומתיחת בטן היא אופציה לאנשים אלו. שאיבת שומן הינה הליך כירורגי בו מתבצעת שאיבה של רקמות שומן באזורים שונים בגוף. הטיפול מתבצע בצורה מקומית ולפי הצורך. מבין המבחר הגדול של הניתוחים הפלסטיים, שאיבת שומן נחשבת לניתוח פשוט יחסית, כאשר תהליך ההחלמה לאחר הניתוח קל. אולם כמו בכל ניתוח ישנן סכנות ולכן לא מומלץ לעבור אותו ללא צורך. חשוב להדגיש כי ניתוח שאיבת שומן אינו תחליף לתהליך הטבעי של ההרזיה, או לפעילות גופנית. היו מקרים בהם אנשים עברו ניתוח שאיבת שומן וכבר אחרי כמה חודשים חזרו למשקלם הקודם. ללא שינוי בהרגלי החיים, בצורת החשיבה ובחינוך עצמי אשר לתזונה נכונה, ניתוח שאיבת שומן יהווה סיכון מיותר.

למי מומלץ לעבור ניתוח לשאיבת שומן

כפי שצוין בהתחלה, ישנן שתי סיבות לעבור את הניתוח, הסיבה הבריאותית והסיבה הפיזיולוגית, כאשר לעיתים מדובר בשילוב של שתי הסיבות יחד, בהמשך נפרט כל סיבה בנפרד:

  • סיבות פיזיולוגיות – אנשים הסובלים מעודף משקל, בדרך כלל חיים עם המשקל הזה שנים רבות. ההחלטה לקבל את השינוי יכולה לקרות פתאום באמצע החיים, כאשר הסביבה חושבת שאותם אנשים כבר שלמים עם עצמם ורגילים למראה החיצוני שלהם. חשוב לציין שהשינוי של כל אחד מאיתנו חייב להתחיל קודם כל בראש. מתחילים בתהליך דיאטת הרזיה והפעילות הגופנית ועל ידי כך משיגים את המשקל הנמוך ביותר שניתן להגיע אליו באופן טבעי. לאחר מכן יישארו אזורים מסוימים בגוף עם רקמות שומן שלא ניתן להיפטר מהם בדרך טבעית, למשל, אזור הירכיים, ישבן, ידיים, בטן וכדומה. במקרים אלו, שאיבת שומן מקומית יכולה לפתור את הבעיה, וכך גם לעזור לנו להרגיש יותר טוב עם עצמנו. חשוב להדגיש כי בתהליך זה המודעות שלנו למצב חשובה ביותר, משום שאם אנחנו לא שלמים עם עצמנו זה עלול לגרור אותנו חזרה להרגלים הישנים שלנו וכך גם למשקל הקודם.
  • סיבה בריאותית – סיבה זו פחות נפוצה, אך ישנם מקרים בהם המשקל העודף של אדם מהווה סכנה בריאותית ואם לא יפחית במשקלו באופן מיידי המצב עלול להחמיר ולגרום להתקפי לב או לבעיות רפואיות חמורות. במקרים מסוג זה, מתבצעת פעולה של שאיבת שומן או עיצוב הגוף, ולאחר מכן חשוב להמשיך עם המטופל בתהליך של הרזיה ופעילות הגופנית (לאחר שמצבו הבריאותי יתייצב) לצורך ירידה במשקל בצורה טבעית. שאיבת שומן או מתיחת בטן היא אופציה לאנשים אלו.
עודפי עור בבטן מיני מתיחת בטן מתיחת בטן אחרי ניתוח קיסרי מתיחת בטן היקפית שאיבת שומן בלייזר שאיבת שומן בסנטר שאיבת שומן בידיים כירורג פלסטי כמה עולה ניתוח מתיחת בטן? ניתוחים פלסטיים ניתוחים פלסטיים בתל אביב סוגים שונים של שאיבות שומן שיפור בביטחון העצמי של האישה ניתוח אוזניים לילדים ניתוח הגדלת חזה מחיר הליך מתיחת הפנים בוטוקס וכל הכרוך בכך להרגיש תמיד גברי 5 תרגילים לעיצוב הגוף כל מה שרציתם לדעת על ניתוחי העפעפיים איך לשמור על פנים צעירות לאורך זמן? שיטות לשמור על חזה מורם ויציב אילו שאלות צריך לשאול בפגישת ייעוץ עם מנתח פלסטי? כל הדרכים לחיטוב ועיצוב הגוף שאיבת שומן מחיר מאיזה גיל אפשר לעשות ניתוח אף? כיצד רצוי לבחור מנתח פלסטי? האם שאיבת שומן זה תחליף לדיאטה? מה משותף לשאיבת שומן ולהרזיה כמה זמן מחזיקות התוצאות של ניתוח שאיבת שומן? שיטות לשאיבת שומן בין שאיבת שומן לתזונה נכונה כיסוי ביטוחי של ניתוחים פלסטיים ניתוחים פלסטיים משולבים: יתרונות וחסרונות ניתוחים אסתטיים בגיל השלישי איפור לאחר ניתוח פלסטי כיצד לבחור מנתח פלסטי? 10 דברים שחשוב לזכור לפני שעושים מתיחת פנים ניתוחי חזה לחזה נפול מהפך קוסמטי אחרי ההריון שאלות ותשובות על בוטוקס מול מתיחת פנים השפעתם של ניתוחי חזה על דימוי הגוף כנס בברצלונה – מרץ 2015 איך לבחור מנתח פלסטי? 7 דברים שיש לדעת על מתיחת בטן ניתוח להגדלת חזה והשפעתו על רגישות השד הגדלת חזה: שתלים ואלרגיות כל מה שצריך לדעת על ניתוחי חזה שיקולים וההחלטות לפני ניתוחי חזה אסתטיים ניתוחי הגדלת חזה בצבא האם יש דבר כזה? טכניקות חדשות למראה צעיר יותר ניתוח שחזור שד לאחר הוצאת גידול האם ניתוח הגדלת חזה מתאים לי? הגדלת חזה לפני הריון משנים מראה ותדמית טיפוח הפנים: 3 טיפולים אסתטיים ללא ניתוחים כל מה שצריך לדעת על ניתוח מתיחת בטן

    פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם

    התקשר עכשיו: 077-9966784