7 דברים שיש לדעת על מתיחת בטן

מאמצי דיאטה רבים ואמונים תכופים לא עזרו להיפטר מהצטברות עור מתוח במקומות מסוימים, מעור עודף כתוצאה מהריונות או איבוד משקבל מאסיבי? הפתרון שיוביל לצורת גוף חלקה ומעוצבת יותר, הנועד בדיוק למקרים העיקשים אשר לא נפתרים מדיאטה ואימונים הוא מתיחת בטן.

הפתרון לעיצוב הבטן

 • מתיחת בטן היא תהליך כירורגי אשר נועד להיפטר מעודפי עור באזור הבטן ושרירי הבטן וליצור צורה חלקה ומעוצבת שתגדיש את אזור המותניים. הניתוח, כמו כל ניתוחים פלסטיים אחרים, דורש לשקול אספקטים רבים לפני קבלת ההחלטה לעבור אותו. כמו כן, לא כל אחד הוא מועמד טוב לניתוח מסוג זה. הדבר נקבע על פי מצב פיזי ובריאותי, כמו כן הניתוח נועד לאנשים שכבר ניסו להיפטר מעודפי העור ע"י אימונים.
 • זהו ניתוח אשר דורש חתך ארוך יחסית, אשר ישאיר צלקת גדולה. על מנת לצמצם את ראות הצלקת, מנתח פלסטי יבצע את החיתוך בקפל התחתון של הבטן, המידה והמנתח מאומן מאוד, הצלקת תהי חלשה מאוד מראה.
 • אם עודפי העור שלך מרוכזים מתחת לאזור הפופיק, תוכל לעבור ניתוח מתיחת בטן חלקי. בניתוח זה מבוצע חתך קטן יותר וכן זמן ההחלמה מהיר יותר.
 • עידון, לרוב מעריך את זמן ההחלמה מהניתוח ועלול להביא לסיבוכים במהלך ניתוח מתיחת הבטן. ההמלצה של מנתחים פלסטיים היא להפסיק לעשן כשבועיים לפני הניתוח ומהלך תהליך ההחלמה כמובן. הפסקת עישון תמידית תהיה הטובה ביותר מסיבות רבות.
 • עלייך להיות מודע שלפעמים המנתח ימליץ על שילוב מתיחת הבטן עם שאיבת שומן לקבלת תוצאה אפקטיבית יותר. בדרך כלל הניתוחים מבוצעים בו זמנית. חשוב להתייעץ עם המנתח הפלסטי לגבי אפשרות זו ולקבל החלטה ביחד.
 • חשוב לתאם ציפיות עם המנתח הפלסטי. המנתח יכול העריך את התוצאות האפשריות על פי מבנה הגוף הקיים ומאפיינים אחרים. תיאום ציפיות ימנע אכזבות מהניתוח.
 • תוצאות מתיחת בטן יכולות להחזיק מעמד זמן רב מאוד, במידה ואוכלים נכון ונשארים אקטיביים. אכילת יתר תביא לעליה במשקל ומתיחה מחודשת של העור.

המלצה למעוניינות לעבור את הניתוח

דבר אחרון שהייתי ממליצה לחשוב עליו לפני הניתוח הוא שלא ניתן לחזות עד הסוף את התוצאות. כל גוף מיוחד במינו במצבו הבריאותי ומאפייניו הפיזיים, לכן גם מגיב שונה. מנתח פלסטי טוב יתייחס לכל מקרה אינדיבידואלי ויתאים לכל גוף ניתוח המתאים לו. בנוסף, ניתוח מתיחת בטן נראה שונה מאדם לאדם, לכן על תצפו לתוצאות זהות לאלו של אנשים אחרים שעברו את הניתוח.

כירורג פלסטי כמה עולה ניתוח מתיחת בטן? סוגים שונים של ניתוחים פלסטיים ניתוחים פלסטיים בתל אביב סוגים שונים של שאיבות שומן שיפור בביטחון העצמי של האישה הצמדת האוזניים עבור ילדים ומבוגרים ניתוח הגדלת חזה מחיר הליך מתיחת הפנים בוטוקס וכל הכרוך בכך להרגיש תמיד גברי 5 תרגילים לעיצוב הגוף כל מה שרציתם לדעת על ניתוחי העפעפיים איך לשמור על פנים צעירות לאורך זמן? שיטות לשמור על חזה מורם ויציב אילו שאלות צריך לשאול בפגישת ייעוץ עם מנתח פלסטי? כל הדרכים לחיטוב ועיצוב הגוף שאיבת שומן מחיר ניתוח אף מאיזה גיל אפשר? כיצד רצוי לבחור מנתח פלסטי? האם שאיבת שומן זה תחליף לדיאטה? מה משותף לשאיבת שומן ולהרזיה כמה זמן מחזיקות התוצאות של ניתוח שאיבת שומן? שיטות לשאיבת שומן בין שאיבת שומן לתזונה נכונה כיסוי ביטוחי של ניתוחים פלסטיים ניתוחים פלסטיים משולבים: יתרונות וחסרונות ניתוחים אסתטיים בגיל השלישי איפור לאחר ניתוח פלסטי כיצד לבחור מנתח פלסטי? 10 דברים שחשוב לזכור לפני שעושים מתיחת פנים ניתוחי חזה לחזה נפול מהפך קוסמטי אחרי ההריון שאלות ותשובות על בוטוקס מול מתיחת פנים השפעתם של ניתוחי חזה על דימוי הגוף כנס בברצלונה – מרץ 2015 איך לבחור מנתח פלסטי? 7 דברים שיש לדעת על מתיחת בטן ניתוח להגדלת חזה והשפעתו על רגישות השד הגדלת חזה: שתלים ואלרגיות כל מה שצריך לדעת על ניתוחי חזה שיקולים וההחלטות לפני ניתוח הגדלת חזה ניתוחי הגדלת חזה בצבא האם יש דבר כזה? טכניקות חדשות למראה צעיר יותר ניתוח שחזור שד לאחר הוצאת גידול האם ניתוח הגדלת חזה מתאים לי? הגדלת חזה לפני הריון משנים מראה ותדמית טיפוח הפנים: 3 טיפולים אסתטיים ללא ניתוחים כל מה שצריך לדעת על ניתוח מתיחת בטן

  פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם

  התקשר עכשיו: 1-800-651-065