כל מה שצריך לדעת על ניתוח מתיחת בטן

ניתוחי מתיחת בטן נועדו לעצב את הבטן מחדש אחר לידה, שינויים במשקל הגוף בשל אורח חיים לא מסודר, כולל ירידה מסיבית בעקבות שינוי אורח חיים או ניתוחים בריאטריים.

ישנם 2 סוגי ניתוחים למתיחת הבטן:

1. מתיחת בטן מלאה
2. מתיחת בטן חלקית (מיני)
בניתוח החלקי בעיקר מבצעים שאיבת שומן אך מאחר ולאחר השאיבה העור אינו מגיב לשינוי הנגרם בהיקפים, מתקבלת אי סדירות ועודפי עור. הטיפול במיקרים אלה כשלרוב שרירי הבטן מתוחים ומחזיקים את האיברים בחלל הבטן וכשהטבור מספיק גבוה, כריתה אליפטית של עודפי עור ושומן בבטן תחתונה. ניתוח זה מתאים לחלק קטן מהפציינטים גברים וגם נשים. מרבית הפונים לעיצוב הבטן במצב בטני חמור יותר הדורש שאיבה, מתיחת הפציה (מעטפת השריר) של השרירים הישרים בבטן ולעיתים גם של האלכסוניים כמו כן כריתת עודפי עור ושומן והעברת הטבור למקומו החדש בקיר הבטן. לאחרונה שאיבת השומן אנו עושים בטכניקתhigh definition כדי להקנות לבטן צורה מעוצבת ושרירית.

הכנה לניתוח
נדרשות 2 פגישות ייעוץ במרפאתי לייעוץ ולקבלה רפואית והמפגש ה-3 כבר בחדר ניתוח.

הליך והחלמה מניתוח מתיחת בטן

אבי וינברג מתיחת בטן מקצועיתהניתוח מתבצע בהרדמה כללית נמשך כ-3 שעות ומתקיים בו כל מה שהוסבר.
בניתוח החלקי – יוצאים עם חבישה בקו התפרים בבטן תחתונה על הבטן חגורת בטן, ללא נקזים. נשארים בבית החולים למשך מספר שעות ומשתחררים. ניתוח זה מלווה בכאבים סבירים המגיבים לתרופות משככות רגילות כגון אופטלגין ואדויל. ההחלמה ממנו כ-10 ימי מחלה.
ניתוח מתחית בטן מלא – יוצאים מהניתוח עם חבישה בקו התפרים בבטן תחתונה וסביב הטבור וכן נקז וקטטר למתן שתן ועל הרגליים משאבות המזרימות את הדם למניעת תסחיפים ריאתיים, סבוך קשה אך נדיר אם נוקטים בכל אמצעי הזהירות. נשארים לילה בבית החולים ובבוקר מוציאים את הנקז והקטטר, והמנותח קם נע ומסתובב.

חשוב לנוע בשני הניתוחים. יש לציין שבעת ההרדמה מתבצעת הרדמה אזורית של כל קיר הבטן המסייעת לכאבים החזקים בשעות הראשונות להפחית בעוצמתם מה שמאפשר לקום ולהסתובב. ולפי עבודות שנעשו בגרמניה, כשאין כאבים בשעות הראשונות שלאחר הניתוח כל מהלך ההחלמה קל יותר.

סיבוכים אפשריים
כמו לכל הניתוחים גם לניתוח זה עלולים להיות סיבוכים: 3 הסיבוכים שיכולים להופיע אחר כל ניתוח

  • דימום- אמנם נדיר מאוד בפרומילים בודדים אין הכוונה לסימנים כחולים אלא דימום המצריך על חזרה לחדר ניתוח ולעצור את הכלי או הכלים המדממים.
  • זיהום – ב1% מהמנותחים מופיעות הפרשות לאורך קווי התפרים. הטיפול מקומי. יתכן גם שבאזורי ההפרשה שהצלקת תתרחב ויהיה צורך לתקנה בהמשך.
  • צלקת שאינה יפה – הצלקת תלויה בגורמים רבים כיצד מתבצעים החיתוך והתפירה, צבע העור ( בעור כהה קורה שהצלקות אינן יפות), גנטיקה, גיל צעיר מיקום בגוף וכו׳.

סיבוכים ספציפיים יותר הם אי שביעות רצון אסתטית המופיע באופן נדיר שכן מדובר בניתוח שלמרות ההחלמה המורכבת והצלקות שביעות הרצון לרוב טובה, שכן מדובר בניתוח אסתטי ופונקציונלי. סיבוך נוסף הוא כאמור תסחיפים ריאתיים הנמנעים באמצעות נקיטת כל כללי הזהירות.
חשוב מאוד למעשנים לחדול מעישון כחודש לפני הניתוח. הסיבוכים במקרה של עישון קשים ביותר כגון נמק עורי ונמק שומני.

ד"ר אבי וינברג, מנתח פלסטי ותיק ומקצועי, מבצע ניתוחי בטן רבים, התוצאות המתקבלות יפות עם מינימום סיבוכים. התקשרו עוד היום לקביעת פגישת ייעוץ!

כירורג פלסטי כמה עולה ניתוח מתיחת בטן? סוגים שונים של ניתוחים פלסטיים ניתוחים פלסטיים בתל אביב סוגים שונים של שאיבות שומן שיפור בביטחון העצמי של האישה הצמדת האוזניים עבור ילדים ומבוגרים ניתוח הגדלת חזה מחיר הליך מתיחת הפנים בוטוקס וכל הכרוך בכך להרגיש תמיד גברי 5 תרגילים לעיצוב הגוף כל מה שרציתם לדעת על ניתוחי העפעפיים איך לשמור על פנים צעירות לאורך זמן? שיטות לשמור על חזה מורם ויציב אילו שאלות צריך לשאול בפגישת ייעוץ עם מנתח פלסטי? כל הדרכים לחיטוב ועיצוב הגוף שאיבת שומן מחיר ניתוח אף מאיזה גיל אפשר? כיצד רצוי לבחור מנתח פלסטי? האם שאיבת שומן זה תחליף לדיאטה? מה משותף לשאיבת שומן ולהרזיה כמה זמן מחזיקות התוצאות של ניתוח שאיבת שומן? שיטות לשאיבת שומן בין שאיבת שומן לתזונה נכונה כיסוי ביטוחי של ניתוחים פלסטיים ניתוחים פלסטיים משולבים: יתרונות וחסרונות ניתוחים אסתטיים בגיל השלישי איפור לאחר ניתוח פלסטי כיצד לבחור מנתח פלסטי? 10 דברים שחשוב לזכור לפני שעושים מתיחת פנים ניתוחי חזה לחזה נפול מהפך קוסמטי אחרי ההריון שאלות ותשובות על בוטוקס מול מתיחת פנים השפעתם של ניתוחי חזה על דימוי הגוף כנס בברצלונה – מרץ 2015 איך לבחור מנתח פלסטי? 7 דברים שיש לדעת על מתיחת בטן ניתוח להגדלת חזה והשפעתו על רגישות השד הגדלת חזה: שתלים ואלרגיות כל מה שצריך לדעת על ניתוחי חזה שיקולים וההחלטות לפני ניתוח הגדלת חזה ניתוחי הגדלת חזה בצבא האם יש דבר כזה? טכניקות חדשות למראה צעיר יותר ניתוח שחזור שד לאחר הוצאת גידול האם ניתוח הגדלת חזה מתאים לי? הגדלת חזה לפני הריון משנים מראה ותדמית טיפוח הפנים: 3 טיפולים אסתטיים ללא ניתוחים כל מה שצריך לדעת על ניתוח מתיחת בטן

    פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם

    התקשר עכשיו: 1-800-651-065