ניתוחי גוף

עיצוב הגוף בשיטות מתקדמות

הטכנולוגיה הרפואית הפלסטית המתקדמת מאפשרת לכל אחד ואחת לשדרג ולשפר את הנתונים הגופניים שלנו בעזרת עיצוב הגוף – ישנן מגוון ניתוחים: הצרת היקפים על ידי שאיבת שומן, ניתוחי עכוז למראה מלא ועסיסי יותר, הגדלת חזה, הרמת חזה, מתיחת בטן וכו', הכל על מנת ליצור לכם גוף מושלם ומעוצב ככל הניתן. עיצוב של הגוף לא עושים אצל כל אחד- ד"ר אבי וינברג הרופא המוביל לרפואה פלסטית!

כאשר ניגשים לפרוצדורות של ניתוחים במיועדים למטרה של עיצוב הגוף, אין להתפשר ויש ללכת למומחים הגדולים והמקצועיים ביותר. ד"ר אבי וינברג הינו רופא מומחה בעל ניסיון גדול מאוד של שנים רבות בתחום של רפואה פלסטית משקמת ואסתטית. הוא רכש את ניסיונו הרב במהלך עבודתו כמנהל המחלקה הכירורגית בבית החולים ברזילי באשקלון, בניהול וביצוע ניתוחים במרפאות פרטיות שבבעלותו וכן בהשתלמויות בהם רכש ידע רב בארצות הברים ובאירופה.

אם אתם מעוניינים פנו למרפאה של ד"ר אבי וינברג וקבעו פגישת יעוץ בה תוכלו לקבל מידע מפורט ושקוף לגבי כל פרוצדורה בה אתם מעוניינים. ד"ר וינברג כחלק ממקצועיותו מקפיד לומר את היתרונות ואת החסרונות וכן את הסיבוכים האפשריים בכל פרוצדורה של עיצוב הגוף בשקיפות מלאה ובאמינות.

דוגמאות נפוצות של פרוצדורות בתחום עיצוב הגוף

  • שאיבת שומן המיועדת לעיצוב של הגוף.
  • הגדלת חזה או הרמתו – מתאים לבעלות חזה קטן, נפול וכדומה.
  • הקטנת חזה – לנשים בעלות חזה גדול אשר מפריע להם בתפקוד היומי או שאינו פרופורציונאלי לגופן ברמה האסתטית. אנו מזמינים אתכם לקבוע פגישה ולקבל ייעוץ מקצועי ברמה הגבוהה ביותר אצל ד"ר אבי וינברג.

יש לכם שאלות לגבי ההחלמה מניתוח פלסטי לעיצוב הגוף?

כאמור, יש מספר רב של ניתוחים המאפשרים לשפר את המראה החיצוני, לחטב ולעצב אזורים שונים בגוף,  ולכן בכל ניתוח תקבלו הנחיות אחרות לאחר הניתוח. כמו כן, לכל מטופל ומטופלת קצב החלמה אישי ולכן קשה לתת תשובה גורפת לגבי מה צפוי לכם בתהליך ההחלמה. עם זאת, בזכות ההתקדמות המדעית והרפואית, ניתוחים פלסטיים לעיצוב הגוף נחשבים כיום לבטוחים באופן יחסי וגם ההחלמה מהם אינה מורכבת כפי שהייתה בעבר. חלק מן הניתוחים ניתנים לביצוע תחת הרדמה חלקית בלבד ובמקרים רבים אין כלל צורך באשפוז לאחר מכן.

את המידע המלא אודות מועד השחרור, מה צפוי לכם בתקופת ההחלמה וכיצד לסייע לגוף להתאושש באופן הדרגתי ומלא, תקבלו מדר' וינברג גם במהלך פגישת הייעוץ הראשונית וגם לאחר הניתוח. כמו כן, תתבקשו להגיע לביקורת לאחר הניתוח, ואז דר' וינברג יוכל לבדוק כיצד האזור המנותח מחלים וזו גם ההזדמנות שלכם לשאול שאלות נוספות, במידה ויהיו כאלו.

    פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם

    התקשר עכשיו: 077-9966784