הזרקת בוטוקס

הזרקת בוטוקס אינה דורשת הרדמה מכל סוג שהוא, אינה כואבת ואין צורך להישאר לאשפוז לאחר ביצוע הפעולה. כיום, נשים רבות ואף גברים מעלימים את קמטי הזמן על ידי הזרקות הבוטוקס. החומר הפעיל הינו רעלן הבוטוליניום.
מדובר בחומר בטוח, פשוט, ויעיל ביותר לשיפור קמטים, אשר השימוש הרפואי שבוצע בו בעשורים האחרונים הוא טיפול במיגרנות ומחלות נוירולוגיות אחרות.

פעולת הזרקת הבוטוקס למילוי קמטים מעלימה קמטי הבעה בפנים. השימוש הנפוץ ביותר הוא העלמת קמטי הבעה בין הגבות, קמטי המצח וקמטי הצחוק שבצידי העיניים. כאשר אנחנו צעירים, הפנים של כל אחד מאתנו חלקות, צעירות ורעננות. אולם ככל שאנחנו מתבגרים, נוצרים בפנים קמטים מסוגים שונים.

אחד מהטיפולים הנפוצים יותר בעשרים השנים האחרונות למילוי קמטים, הוא באמצעות הזרקת בוטוקס. הטיפול הינו יעיל וניתן לאחר כיומיים כבר לראות את תוצאות הטיפול.

ישנן נשים שמעדיפות להזריק בוטוקס, על פני הניתוחים הפלסטיים שיכולים להוות אף סיכון כמו עיוות הפנים ומחירם יקר בהרבה יותר מאשר הזרקה של בוטוקס. ההחלמה מההזרקות של הבוטוקס, עבור מילוי הקמטים, היא הרבה יותר קלה ואין להשוות אותה כלל וכלל, להחלמה מניתוח פלסטי להצערת פנים. ישנם מומחים שמכירים את המינונים המדויקים בהזרקות השונות, אם לפנים או לשפתיים.

הזרקת בוטוקס בפנים

הזרקת בוטוקס בפנים הינה פעולה פשוטה ומהירה. שלא כמו ניתוחים כירורגים של ממש, הפעולה מתבצעת בחדר הטיפולים באחת ממרפאות ד"ר וינברג ולא בחדרי ניתוח. משך הפעולה הינו דקות ספורות, הכוללות הסבר מפורט על הפעולה. מיליוני נשים וגברים ברחבי העולם עברו טיפולים למילוי קמטים, ועדיין לא ידוע על תופעת לוואי קבועה. כמובן שמכל מיליוני הפעולות אשר בוצעו בשנים האחרונות לא ידוע על סיבוך קשה או קטלני כתוצאה מהשימוש בחומר. לעיתים תופיע לאחר ההזרקה תחושה קלה של כאב ראש או תחושה של שפעת.

תוצאות לאחר הטיפול בוטוקס

התוצאות לאחר טיפול בבוטוקס, יהיו של עור מתוח יותר, רענן ובמראה צעיר יותר. יש לציין כי הזרקה של חומר הבוטוקס אינו מחזיק מעמד לשנים, כי אם למספר חודשים, כלומר עד לשישה חודשים לכל היותר, מה שמצריך את חידוש פעולת ההזרקה. כדאי כי המילוי מחדש של הבוטוקס, יתבצע באמצעות אותו הרופא. יש לדעת, כי תהיה איזו שהיא אדמומיות באזור ההזרקה, אך אדמומיות זו, תחלוף לאחר יומיים. טיפול בוטוקס, יכול לעשות פלאים, ניתן להעלים קמטי כעס, קמטי צחוק, קמטים מהמצח וכן, קמטי הבעה באזור הפה, כל אלה ייעלמו באמצעות טיפול של הזרקה באמצעות בוטוקס.

כיצד פועלת הזרקת הבוטוקס על קמטי הפנים?

למעשה, הזרקת חומר בוטוקס, פועל יותר להפחתת פעולת שרירי ההבעה בפנים באמצעות נטרול אותם השרירים. השרירים בעצם, הם אלה שגורמים להתכווצויות וקמטי הבעה. הפעולה עצמה של הזרקת הבוטוקס, הינה פעולה מהירה ואינה פעולה פולשנית, בדומה לניתוחים הפלסטיים. ישנן נשים שמתחילות לבצע הזרקה של חומר הבוטוקס, כבר בתחילת שנות הארבעים לחייהן ויש כאלה שמעט מאוחר יותר, הכל תלוי במצב הקמטים בעור הפנים של כל אחת ואחת. הפעולה עצמה, אינה מתבצעת בחדרי הניתוח, כי אם בקליניקות של רופאים פלסטיים מומחים. יש למצוא רופאים שהם כירורגיים פלסטיים המתמחים בהזרקת בוטוקס למילוי קמטים, כך שהתוצאה תהיה טובה ומשביעת רצון.

מילוי שפתיים באמצעות הזרקת בוטוקס

כמה מכן, מנסות לעבות את השפתיים באמצעות עיפרון תוחם ושפתון? כמה מכן היו מעוניינות בשפתיים מלאות, בשרניות וסקסיות? לבטח רבות מכן… היום, ישנן הרבה מאוד נשים שניגשות למנתחים פלסטיים על מנת לבצע בוטוקס בשפתיים, בכדי ששפתיהן תיראנה טבעיות ומלאות. חשוב כי אסור להגזים במילוי יתר של השפתיים, מה שיכול לעוות את מראה הפנים ולהעניק מראה גס. הרופא ימליץ למטופלות, כיצד כדאי למלא את השפתיים ואת הכמות הנדרשת למראה טבעי ומושלם יותר. היות והשפתיים הן אזור רגיש, ההחלמה תהיה איטית יותר מאשר הזרקת בוטוקס לפנים, אך האדמומיות תחלוף לה כעבור כשבוע. מי שזו לה הפעם הראשונה בבוטוקס בשפתיים, חשוב כי תשאל את השאלות הנכונות את הרופא שיבצע לה את הפעולה של מילוי השפתיים. לרוב, גם בעת ההזרקה, הרופא יסביר כל פעולה שהוא יבצע למטופלות.

אצל מי כדאי לבצע הזרקת בוטוקס?

כדאי כי תפנו אך ורק אל רופא שהוא כירורג פלסטי שמיומן בתחום הזרקת בוטוקס. אחד הרופאים המובילים בתחום הן בפנים והן באזור השפתיים, הוא ד"ר אבי וינברג שנחשב לבין רופאי הפלסטיק המובילים בארץ. ד"ר וינברג, הינו מנהל מחלקת כירורגיה פלסטית בבית החולים ברזילי באשקלון. במשך שנות עבודתו הרבות, ד"ר אבי וינברג, עבר הרבה השתלמויות בארצות שונות באירופה ובארה"ב וצבר ניסיון עשיר, הן בפלסטיקה האסתטית והן בתחום הפלסטיקה המשקמת. תוכלו למצוא מידע מקיף על ד"ר וינברג ברשת ולקבל המלצות חמות מנשים שכבר ביצעו דרכו ניתוחים פלסטיים שונים וכן, הזרקה של בוטוקס באזורים שונים בפנים או בשפתיים.

    פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם

    התקשר עכשיו: 077-9966784