שאיבת שומן בבטן

מהי שאיבת שומן בבטן? כולנו שמענו על שאיבת שומן בבטן, אך לא כולנו ממש מבינים מה זה אומר בפועל. האם כל מי שרוצה להשיל מעליו את שאריות השומן בבטן יכול לבחור בהליך הזה? למי זה יעיל ומי יכול לעבור את ניתוח שאיבת שומן בבטן?

שאיבת שומן בבטן מתאימה לצעירים וצעירות עם אלסטיות עור טובה ושאיבה קטנה כמו במותניים וכו׳. בשאיבת שומן הנקראת smart lipo suction שבה ממיסים גם את השומן ע״י אמצעים כמו לייזר וכו׳ היוצרים חום המשפר את האלסטיות של העור, התוצאות בינוניות עד גרועות. לכן כדאי לשלב שאיבת שומן משמעותית עם כריתת עודפי עור בבטן תחתונה מה שנקרא מיני מתיחת בטן.

שאיבת שומן בבטן היא לא קיצור דרך

יש אנשים הסובלים מעודף משקל, וכדי לפתור את הבעיה, הם מחפשים קיצורי דרך כמו תכשירים שונים המבטיחים הורדה מהירה במשקל מבלי להתאמץ בדיאטות וכדומה.

שאיבת שומן בבטן זהו הליך ניתוחי שמטפל בשומן שנמצא בין השריר לבין שכבת העור. שאיבת שומן בבטן נחשב בהחלט ככלי משמעותי לצורך עיצוב הגוף אך היא לא מטפלת כלל בתופעה של השמנת יתר והיא גם לא נחשבת ככלי להורדת משקל. כי כדי להוריד במשקל חובה לשנות את אורח החיים ואין בכך כל קיצורי דרך.

גם לשם כך ניתן לפנות אלינו למרפאה ולהיעזר בבניית תכנית תזונה חדשה ומתאימה שתצליח לסייע בירידה נכונה ומתונה במשקל עם שמירה על התוצאות לאורך זמן. (אמנם במקרים קיצוניים של השמנת יתר המסכנת חיים נפנה בדרך כלל להליך כירורגי של ניתוח בריאטרי לצורך קיצור קיבה על סוגיהם השונים).

אנשים מתעניינים בניתוח שאיבת שומן בבטן, ניתוחי גוף שונים ועוד רעיונות נוספים שהם מנסים לבדוק כדי להכניס את הגוף לגזרה אך מבלי כל מאמץ מצדם. צר לנו מאוד לאכזב אותם. אך אלו לא יועילו להם. שאיבת שומן בבטן לא תבטיח להם את המראה המחוטב והרזה….

מה קורה כאשר שאיבת שומן בבטן לא מספיקה?

חשוב לדעת שאנשים שהפחיתו משקל רב במיוחד או כאלה שעברו ניתוח בריאטרי כל שהוא, לא תספיק שאיבת שומן בבטן כדי לעצב את גופם מחדש.

במקרים מעין אלו תידרש עבודה משולבת של שאיבה, הזרקות שומן, מתיחת העור וכריתה של עודפי העור ומתיחה של השרירים הרפויים.

חשוב לדעת כאשר ניגשים לביצוע ניתוח כזה של שאיבת שומן – התוצאות אינן מידיות. יארכו בדרך כלל בין שישה שבועות ועד לשלושה חודשים עד שהמחמאות יתחילו להגיע.

שאיבת שומן בבטן דר וינברג

כיצד מתבצעת שאיבת שומן בבטן?

שאיבת שומן בבטן זהו הליך ניתוחי קוסמטי שהמטרה שלו זה איזון של הפיזור השומני בגוף ועיצובו מחדש. כאשר אנחנו מעוניינים ליהנות מתוצאות טובות חשוב שהאזור המיועד לשאיבה יהיה מתאים לכך.

כלומר שהעור יהיה בעל אלסטיות טובה כדי שיוכל להגיב לשינוי בהיקפים. בפציינטים שלא עברו שינויי משקל דרסטיים בעבר, הריונות ובעלי גנטיקה טובה ניתן להגיע לעיצוב הבטן ואזורי גוף אחרים באמצעות שאיבת שומן בלבד.

תהליך שאיבת השומן נעשה בעזרת מכונות שאיבה שיוצרות ואקום אך המסת השומן יכולה להעשות ע״י גלי אולטרה סאונד לייזר רדיופריקאונסי או ע״י מכונות שמזריקות נוזל פיזיולוגי תוך לחץ ואלה שואבות את השומן בבטן ומפרידות את הנוזל ממנו כך שהשומן יהיה מוכן לצורך הזרקה.

TICKLE LIPO – טכניקה מתקדמת לשאיבת שומן בבטן

הטכניקה שנחשבת הכי חדשנית בתחום היא TICKLE LIPO בה הקנולה שמבצעת את השאיבה מסתובבת או באמצעות קנולה רוטטתהנ״ל מקילות מאוד על תהליך השאיבה. השומן הנשאב לאחר הפרדת תאי השומן מהנוזל המימי והשמן יכול לשמש אותנו להזרקה לאזורי גוף אחרים – להגדלת עכוזים, הגדלת החזה והצערת הפנים.

ניתוח שאיבת שומן בבטן – סיבוכים וסיכונים

כמו לכל הניתוחים גם לניתוח שאיבת שומן בבטן יכולים להיות סיבוכים. שלושת הסיבוכים אשר יכולים להופיע אחר כל ניתוח הם:

  • דימום – נדיר מאוד בפרומילים בודדים. הכוונה אינה לסימנים כחולים שניתן לראות, הכוונה היא לדימום המצריך לחזור לחדר ניתוח ולעצור את הכלי או הכלים המדממים. מדובר במקרה נדיר מאוד.
  • זיהום – ב – 1% מהמנותחים בא לידי ביטוי בהפרשות לאורך קווי התפרים. מטופל מקומית אך יתכן באזורי ההפרשה שהצלקת תתרחב ויהיה צורך לתקנה לאחר מספר חודשים
  • צלקת לא יפה – הצלקת תלויה בהרבה גורמים הקשורים במיומנות וניסיון המנתח הפלסטי, כלומר כיצד אני חותך ותופר, צבע העור: כהים צלקות פחות יפות, גנטיקה, גיל: לצעירים צלקות פחות יפות, מיקום בגוף וכו׳.

בנוסף לאלו, קיימים סיבוכים קצת יותר ספציפיים:

  • אי שביעות רצון אסתטית – בדר"כ מאוד נדיר שנדיר מאחר ומדובר באחד הניתוחים ששביעות הרצון טובה למרות ההחלמה והצלקות הארוכות.
  • תסחיפים ריאתיים – חשוב לנקוט בכל האמצעים למניעה. חשוב ביותר להפסיק לעשן כחודש לפני הניתוח מאחר שסיבוכי המעשנים הם קשים ביותר נמק עורי ונמק שומני.

    פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם

    התקשר עכשיו: 077-9966784