מתיחת זרועות

מתיחת זרועות הנו הליך אשר בא למתוח את העור המתדלדל בחלק האחורי של הזרוע אצל נשים.

עד לאחרונה ניתוח למתיחת זרועות, הותיר צלקת מאוד גדולה מהמרפק ועד בית השחי. לכן נשים העדיפו להשאר עם עור מדולדל מאשר עם צלקת ארוכה ובולטת. בשנות ה – 70, בעת טיפול בבלוטות זיעה בבית השחי, התגלה שכאשר כורתים את האזור השעיר בבית השחי ותופרים את השוליים, המתיחה גורמת לזרוע להראות מתוחה ויפה וההצטלקות אינה מכערת את מראה הזרוע.

מתיחת זרועות + שאיבת שומן

כך נסללה הדרך לשיטה חדשה יחסית של ניתוח מתיחת זרועות ע"י עיצוב הזרוע האחורית. כיום השיטה השתכללה ומשלבים אותה יחד עם שאיבת שומן. השאיבות מפחיתות את אחוז השומן בזרוע ורואים את השרירים יותר טוב. העור נמתח לכיוון בית השחי. ישנה צלקת בבית השחי אך היא מוסתרת יחסית.

כיצד מתבצע ניתוח מתיחת זרועות?

במהלך ניתוח מתיחת זרועות שואבים את השומן בזרוע, כורתים חלק גדול של העור ומותחים אותו לכיוון בית השחי. ניתוח מתיחת זרועות נמשך עד שעתיים ונעשה בהרדמה מלאה.

כ 15% מכלל של ניתוחים פלסטיים אינם מגיעים לתוצאה מספיק אסתטית ונידרש ניתוח נוסף כדי לייפות את המצב. הליך זה קורה כאשר הצלקת נראית במעט מהצדדים כשהכיווץ משתחרר. במקרה כזה חוזרים לניתוח ומכווצים את הצלקת. ניתוח מתיחת זרועות חוזר נעשה ברוב המקרים בהרדמה מקומית.

למי מתאים לבצע ניתוח למתיחת זרועות?

למי שסובל מזרועות צונחות כמניפה. בעיקר רואים זאת לאחר ירידה מסיבית במשקל, באנשים שעם הגיל עורם איבד את האלסטיות שלו וכמובן במקרים שמצב הזרוע אכן מפריע.

לאחר כ – 3 חודשים כשהנפיחויות פוחתות, ניתן לראות את התוצאה הסופית של הניתוח.

לכמה זמן התוצאות של מתיחת זרועות נשמרות? שמירת התוצאה נשמרת בהתאם לאיכות העור ומשקל גופו. למי שאיכות העור טובה ומשקל גופו קבוע – כ – 5 שנים.

מתיחת זרועות וצלקות

כשמדובר בצניחה קלה של הזרועות וציפייה לשיפור קל – ניתן להסתפק בצלקת בבית השחי בלבד. אך בגדול הבעיה העיקרית של הניתוח היא צלקות ארוכות ובעייתיות לאורך הזרוע.

מתיחת זרועות

לפני ואחרי

    פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם

    התקשר עכשיו: 077-9966784