מיני מתיחת בטן

כוללת שאיבת שומן ״קטנה״ וכריתת עודפי העור בבטן תחתונה ולעיתים מתיחה קלה של שרירי הבטן מתחת לטבור. מתאים לצעירות עם יתר שומן קטן, שרירי בטן טובים ובעלי טבור גבוה.
לאחר הריונות השמנות והרזיות ובמטרה להגיע לתוצאות טובות, יש צורך במתיחת בטן רגילה הכוללת שאיבת שומן בכל הבטן כריתת עודפי העור מהטבור עד לשיפולי הבטן, המצריך הזזת הטבור למיקום חדש משמע בנוסף לצלקת הארוכה בשיפולי הבטן גם צלקת סביב הטבור הנתפר במיקומו החדש ומתיחת שרירי הבטן משום חלק שה״כרס״ נובעת בנוסף מעודפי העור והשומן גם מבליטת איברי הבטן בשל חולשת השרירים.

ניתוח מיני כאמור מתאים למקרים מינימליים. מדובר בניתוח קצר יותר שההחלמה ממנו קלה יותר והצלקת קצרה יותר. אין צלקת סביב הטבור ואני לא משאיר נקזים. בניתוח בטן מלאה ההחלמה קשה יותר יש צלקות ארוכות יותר כנ״ל סביב הטבור משך הניתוח ארוך בהרבה מזה של מתיחה מינימלית וההחלמה מלווה בכאבים משמעותיים יותר ומשך החלמה ארוך יותר.
בכל הניתוחים יש להפסיק לעשן 3-2 שבועות לפני הניתוח מאחר שהעישון יכול לגרום לקטסטרופות כמו נמק עורי ושומני. הסיבוך הבעיתי ביותר הוא תסחיף ריאתי ולכן במהלך הניתוח ולאחריו משתמשים בשרוולים המזרימים את הדם ולאחר מכן למרות הכאבים והקושי יש לקום ולהסתובב לשבת עם ברכיים ישרות ומורמות. למרות ההחלמה הלא פשוטה שביעות הרצון מהניתוח עצומה מאחר ומדובר בניתוח אסתטי ופונקציונלי.
בניתוחי בטן ניתן גם לתקן בקעים טבוריים בקלות ללא צורך בגופים זרים ״כרשתות״ מאחר והכל חשוף וניתן להשתמש במעטפת השריר במקום ״הרשת״. אין מניעה להיות בהריון לאחר ניתוח מתיחת בטן אך צריך לדעת שהתוצאה לא תשמר .יש לציין שניתן להשתמש בשומן שנשאב בניוח הבטן להזריק לאזורי גוף אחרים כמו חזה וכו׳.

עודפי עור בבטן מיני מתיחת בטן מתיחת בטן אחרי ניתוח קיסרי מתיחת בטן היקפית שאיבת שומן בלייזר שאיבת שומן בסנטר שאיבת שומן בידיים כירורג פלסטי כמה עולה ניתוח מתיחת בטן? סוגים שונים של ניתוחים פלסטיים ניתוחים פלסטיים בתל אביב סוגים שונים של שאיבות שומן שיפור בביטחון העצמי של האישה ניתוח אוזניים לילדים ניתוח הגדלת חזה מחיר הליך מתיחת הפנים בוטוקס וכל הכרוך בכך להרגיש תמיד גברי 5 תרגילים לעיצוב הגוף כל מה שרציתם לדעת על ניתוחי העפעפיים איך לשמור על פנים צעירות לאורך זמן? שיטות לשמור על חזה מורם ויציב אילו שאלות צריך לשאול בפגישת ייעוץ עם מנתח פלסטי? כל הדרכים לחיטוב ועיצוב הגוף שאיבת שומן מחיר מאיזה גיל אפשר לעשות ניתוח אף? כיצד רצוי לבחור מנתח פלסטי? האם שאיבת שומן זה תחליף לדיאטה? מה משותף לשאיבת שומן ולהרזיה כמה זמן מחזיקות התוצאות של ניתוח שאיבת שומן? שיטות לשאיבת שומן בין שאיבת שומן לתזונה נכונה כיסוי ביטוחי של ניתוחים פלסטיים ניתוחים פלסטיים משולבים: יתרונות וחסרונות ניתוחים אסתטיים בגיל השלישי איפור לאחר ניתוח פלסטי כיצד לבחור מנתח פלסטי? 10 דברים שחשוב לזכור לפני שעושים מתיחת פנים ניתוחי חזה לחזה נפול מהפך קוסמטי אחרי ההריון שאלות ותשובות על בוטוקס מול מתיחת פנים השפעתם של ניתוחי חזה על דימוי הגוף כנס בברצלונה – מרץ 2015 איך לבחור מנתח פלסטי? 7 דברים שיש לדעת על מתיחת בטן ניתוח להגדלת חזה והשפעתו על רגישות השד הגדלת חזה: שתלים ואלרגיות כל מה שצריך לדעת על ניתוחי חזה שיקולים וההחלטות לפני ניתוח הגדלת חזה ניתוחי הגדלת חזה בצבא האם יש דבר כזה? טכניקות חדשות למראה צעיר יותר ניתוח שחזור שד לאחר הוצאת גידול האם ניתוח הגדלת חזה מתאים לי? הגדלת חזה לפני הריון משנים מראה ותדמית טיפוח הפנים: 3 טיפולים אסתטיים ללא ניתוחים כל מה שצריך לדעת על ניתוח מתיחת בטן

    פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם

    התקשר עכשיו: 077-9966784