עודפי עור בבטן

מהו עודף עור בבטן?

נדיר שיש עודפי עור בטן בלבד. ברוב המקרים עודפי עור מלווים בעודפי שומן וברפיון שרירי הבטן. עודפי העור והשומן גורמים למעין ״סינר״ הגורם להזעה ופטריות בקפל התת בטני,בעיות של לבוש ובכלל בתפקוד היומי.

איך עודף עור בבטן נוצר?

עודף עור נוצר כתוצאה מהריונות, משקל גוף לא קבוע וכן הורדה משמעותית במשקל הגוף בעקבות שינוי באורח החיים או בעקבות ניתוחים בריאטריים. יש לציין שגם בעקבות שאיבת שומן בבטן זה אחד האזורים שלא מגיבים בצורה יפה לאחר הורדה בהיקפים, לכן כדאי לשלב בבטן שעושים שאיבה גם מתיחה.
יש לזכור שלאחר השמנות והריונות יש גם השמנה בחלל הבטן מתחת לשרירים תוצאה השרירים נמתחים ומתרחקים זה מזה לכן אם נכרות רק את עודפי העור והשומן תשאר הכרס בשל לחץ של איברי הבטן על השרירים הרפויים.

מהם השיטות לטיפול בעודף עור בבטן?

יש שני ניתוחים מובילים אחד:
מיני מתיחת בטן – מתאים למטופלים ומטופלות שאחוזי השומן שלהם לא גבוהים והשרירים מתו. בניתוח מסוג זה עושים שאיבת שומן וכריתת עודפי עור.
ניתוח מתיחת בטן מלאה הכולל שאיבת שומן, כריתת עודפי עור ושומן ומתיחת שרירי הבטן.

עודפי עור בבטן מיני מתיחת בטן מתיחת בטן אחרי ניתוח קיסרי מתיחת בטן היקפית שאיבת שומן בלייזר שאיבת שומן בסנטר שאיבת שומן בידיים כירורג פלסטי כמה עולה ניתוח מתיחת בטן? סוגים שונים של ניתוחים פלסטיים ניתוחים פלסטיים בתל אביב סוגים שונים של שאיבות שומן שיפור בביטחון העצמי של האישה ניתוח אוזניים לילדים ניתוח הגדלת חזה מחיר הליך מתיחת הפנים בוטוקס וכל הכרוך בכך להרגיש תמיד גברי 5 תרגילים לעיצוב הגוף כל מה שרציתם לדעת על ניתוחי העפעפיים איך לשמור על פנים צעירות לאורך זמן? שיטות לשמור על חזה מורם ויציב אילו שאלות צריך לשאול בפגישת ייעוץ עם מנתח פלסטי? כל הדרכים לחיטוב ועיצוב הגוף שאיבת שומן מחיר מאיזה גיל אפשר לעשות ניתוח אף? כיצד רצוי לבחור מנתח פלסטי? האם שאיבת שומן זה תחליף לדיאטה? מה משותף לשאיבת שומן ולהרזיה כמה זמן מחזיקות התוצאות של ניתוח שאיבת שומן? שיטות לשאיבת שומן בין שאיבת שומן לתזונה נכונה כיסוי ביטוחי של ניתוחים פלסטיים ניתוחים פלסטיים משולבים: יתרונות וחסרונות ניתוחים אסתטיים בגיל השלישי איפור לאחר ניתוח פלסטי כיצד לבחור מנתח פלסטי? 10 דברים שחשוב לזכור לפני שעושים מתיחת פנים ניתוחי חזה לחזה נפול מהפך קוסמטי אחרי ההריון שאלות ותשובות על בוטוקס מול מתיחת פנים השפעתם של ניתוחי חזה על דימוי הגוף כנס בברצלונה – מרץ 2015 איך לבחור מנתח פלסטי? 7 דברים שיש לדעת על מתיחת בטן ניתוח להגדלת חזה והשפעתו על רגישות השד הגדלת חזה: שתלים ואלרגיות כל מה שצריך לדעת על ניתוחי חזה שיקולים וההחלטות לפני ניתוח הגדלת חזה ניתוחי הגדלת חזה בצבא האם יש דבר כזה? טכניקות חדשות למראה צעיר יותר ניתוח שחזור שד לאחר הוצאת גידול האם ניתוח הגדלת חזה מתאים לי? הגדלת חזה לפני הריון משנים מראה ותדמית טיפוח הפנים: 3 טיפולים אסתטיים ללא ניתוחים כל מה שצריך לדעת על ניתוח מתיחת בטן

    פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם

    התקשר עכשיו: 077-9966784