שאיבת שומן ברגליים ובירכיים

ניתוח שאיבת שומן ברגליים ובירכיים היא הדרך הטובה ביותר להוריד שומן באזורים אלו. אם השומן ברגליים לא יורד גם לא בפעילות גופנית או בתזונה מאוזנת.

נשים רבות סובלות ממצב של הצטברות שומן בירכיים. לעיתים בשל מבנה גוף, או מצבים אחרים.

מי שעובר שאיבת שומן בירכיים הן ברובן נשים. גם בשל אופי צבירת השומן הנשי והרבה סיבות שונות. בשנים האחרונים, יש גם גברים שמבקשים לעבור ניתוח שאיבת שומן בירכיים.

שאיבת שומן ברגליים

האם את יכולה לעבור ניתוח שאיבת שומן בירכיים?

כדי להבין האם את יכולה לעבור ניתוח שאיבת שומן בירכיים קודם כל תפגשי עם רופא שמתמחה ברפואה כירורגית אסתטית, ד"ר אבי וינברג.

במהלך הפגישה איתך יעריך ד"ר אבי וינברג את כמות השומן שיש לשאוב, והאם את יכולה לעבור את הפרוצדורה הניתוחית. אחרי הערכה זו ייקבע לך תור לצורך שאיבת שומן בירכיים.

כיצד מתבצעת שאיבת שומן בירכיים?

ניתוח שאיבת שומן ככל ניתוח לעיצוב הגוף, מתאים למטופלים שמשקל גופם קבוע לכן גם לאחר ניתוח שאיבה יש לשמור על משקל תקין ותזונה נכונה. בניתוח אנו מטפלים בשומן הממוקם בין העור לשריר.

ניתוח זה, כמו שאר ניתוחי הגוף, נעשה דרך חתכים קטנים המאפשרים החדרת צינורית קטנה אל שכבת השומן דרכם אנו מזריקים את ממיס השומן המכיל חומרים להרדמה מקומית ולכווץ כלי הדם וכן שואבים דרך אותם פתחים , לאחר הזרקת הממיס השאיבה נעשית קלה יותר.

הצינורית המוחדרת אל שכבת השומן לא פוגעת בשריר עצמו והיא קטנה ועדינה. גם החתכים שנעשים בעור קטנים ועדינים וההחלמה מהם מהירה. במהלך התהליך הניתוחי ישאב השומן, בצורה אחידה מהירכיים. כמות השומן הנשאב הינה בין 2-5 ליטר תלוי בכמות השומן, מבנה הגוף ובעיקר איכות העור.

במיקרים בהם איכות העור גרועה, העור לא יגיב כראוי לשינוי בהיקף שאנו גורמים בשאיבה. לכן כאשר רופא מומחה עושה את הפרוצדורה הניתוחית של שאיבת שומן בירכיים, הוא לוקח בחשבון את איכות העור ויכולתו להתכווץ והסיכונים האפשריים נמוכים יותר.

שאיבת שומן בירכיים טומנת בחובה סיכונים אפשריים

אחרי ניתוח שאיבת שומן בירכיים יכולים להיות סיכונים מסוימים. כמו למשל, תחושת חוסר תחושה בירכיים, תחושה זו תלך ותתפוגג עם הזמן, כאבים עדינים בירכיים, גם פה, הכאבים ילכו ויתפוגגו עם הזמן. עוד סיכונים הם התכווצות לא תקינה של העור, ומראה עור לא אחיד. תופעה זו נגרמת בשל שאיבה לא מתאימה לאיכות העור גרועה הנובעת מסיבות גנטיות או גיל. עם זאת, טיפול נכון אחרי הניתוח מצמצם או מונע את התופעה.

זמן ההחלמה משאיבת שומן בירכיים

ב-6 השבועות הראשונים יש אי שביעות רצון מהתוצאות בשל בצקות.

רק בין 6 שבועות ל-3 חודשים צופים ירידה בהיקפים. התוצאה הסופית מתקבלת 4-6 חודשים אחרי הניתוח, ואז מקבלות הירכיים את המראה המעוצב שלהם.

הכאבים פוחתים באופן הדרגתי ויש לקחת בחשבון שבוע חופשת מחלה. לאחר הניתוח יש צורך ללכת עם מחוך מיוחד שבועיים ראשונים ברוב שעות היממה ובהמשך שבועיים רק ביום.

כאמור השיפור מגיע בשבועות ובחודשים שאחרי הניתוח. המעקב אחרי ההחלמה יעשה על ידי צוות המרפאה של ד"ר אבי וינברג.

    פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם

    התקשר עכשיו: 077-9966784