ניתוחי חזה

עבור נשים רבות (וגם עבור לא מעט גברים), ההחלטה לעבור ניתוח חזה יכולה להיות אישית מאוד ומונעת על ידי גורמים שונים, החל משיפורים קוסמטיים ועד לסיבות רפואיות. בשנים האחרונות ההתקדמות בטכנולוגיה הרפואית ובטכניקות הכירורגיות הרחיבה את היקף ההליכים הזמינים בתחום, וכיום היא מציעה אפשרויות מגוונות המותאמות לצרכים ורצונות שונים. מהגדלת חזה והקטנה שלו, ועד לניתוח שחזור והרמה, תחום ניתוחי החזה כולל מגוון הליכים המיועדים לתת מענה לכמעט כל צורך שעולה. כאן אסקור בקצרה את הסוגים השונים של ניתוחי החזרה שאני מציע, ואתן פירוט על מטרותיהם, ההליכים והתוצאות הפוטנציאליות שלהם.

ניתוח הגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזה הוא אחד הניתוחים הפלסטיים היותר מבוקשים בעולם. נשים רבות שאינן מרוצות ממידת החזה שלהן, ומעוניינות להגדיל אותו, בוחרות בו מתוך הבנה כי מדובר בהליך רפואי פשוט יחסית וכי התוצאות בהחלט מרשימות. במהלך הניתוח המנתח מייצר סוג של כיס הפרדה בתוך השד, שלכותו מכניס את שתל הסיליקון. את גודלו וצורתו המדוייקת של השתל קובעים יחד המנתח והמטופלת לאחר בדיקת מבנה וגודל השד ובהתאם למטרת הניתוח ולמגבלות רפואיות אפשריות. הגיל המיני מלי המומלץ לביצוע הפרוצדורה לפי משרד הבריאות הוא 18, ובנוסף ישנן כמה בדיקות שיש צורך לבצע לפני ההליך כאשר זמן ההחלמה לרוב הוא כשבוע. הטכנלוגיות החדשות בתחום מאפשריות לייצר שתלים שיכולים להישמר במצב תקין גם לאורך כל החיים, אך למרות זאת כל ניתוח הגדלת חזה מלווה במערב צמוד של המנתח גם לאחר ביצועו.

ניתוח הרמת חזה

ניתוח הרמת חזה הוא ניתוח שמטרתו להסיר עודפי עור בשד וביצוע עיצוב שלו מחדש לחזה מלא ועומד, זאת בשביל לבטל את התופעה של צניחת השדיים. את הניתוח להרמת חזה ניתן לשלב עם ניתוח הגדלת חזה, במידה ויש רצון נוסף מצד המטופלת להגדלה של השדיים. בניתוח זה מבצעים כריתה של עודפי העור סביב העטרה ועל לקפל התת שדי. תוצאות הניתוח הן לרוב מרשימות ביותר ובמידה ואין שינויים גדולים בגודל השד לאורך השנים הן יכולות להחזיק אפילו עד 10 שנים ללא צורך בהתערבות נוספת.

הקטנת חזה

הקטנת חזה הוא הצד השני של ניתוח הגדלת החזה ונועד בעיקר עבור נשים בעלות חזה גדול וכבד, שלרוב גם נופל וגורם לבעיות רפואיות או אורטופדיות שונות. במצב זה הניתוח מבוצע בכדי להקטין את נפח ומשקל השד, בנוסף לביצוע עיצוב מחדש שלו בכדי להקנות לו מראה אסתטי ומרשים. ניתן לבצע הקטנת חזה לכל גודל בו תהיה מעוניינת הפציינטית וזאת בעקבות הטכניקות הרבות הקיימות כיום לביצוע של ההליך בצורה פשוטה ובטוחה. ניתוח זה כולל בתוכו גם הליך של הרמת חזה לשם ביצוע העיצוב ולכן הוא יהיה מלווה בהשארת צלקות בדומה לאלו הנותרות בהליך הרגיל של ניתוח הרמת חזה. עם זאת הניתוח אינו נחשב להליך כואב, והיתרונות בונוחות שהוא מקנה בחיי יומיום לאחר ביצועו עולים עשרות מונים על אי הנוחות בזמן ההחלמה.

הוצאת שתלים

הוצאת שתלים הוא ניתוח עבור נשים שעברו בעבר ניתוח הגדלת חזה ומעוניינות בהוצאה של השתלים עקב חוסר שביעות רצון , או שינויים פיזיולוגיים במבנה השד שהתרחשו לאורך השנים, והופכות את השתל לגורם שאינו מסייע בהקניית המראה הרצוי. בהמלך ניתוח זה מוצאיים את שתלי הסיליקון ביחד עם "הקופסאות" המקיפות אותם. מומלץ לשקול שילוב של ניתוח זה עם ניתוח הרמת חזה בכדי לתת לחזה מראה אסתטי לאחר הניתוח, שכן לרוב הוצאת השתלים אין פירושה שהשד יחזור לאותו המצב שבו היה טרם היתוח הגדלת החזה הראשוני.

החלפת שתלים

החלפחת שתלים הוא הליך ניתוח שבו מוציאים שתלים קיימים בשדי המאופתל ומחליפים אותם בשתלים חדשים. זאת ערב בלאי אפשרי של השתלים או חוסר שביעות רצון של המטופלת ממראה שדייה כמה שנים לאחר הניתוח עקב שינויים פיזיולוגים, מה שמצריך ביצוע תיקון והתאמה מחדש של השתלים לגוף המטופלת. הניתוח נמשך כשעה אחת ואינו נחשב לניתוח מסובך או מסוכן. ניתן בהחלט להתייעץ עם מנתח פלסטי מומחה בכדי לבדוק התאמה לביצועו.

ניתוח גניקומסטיה

ניתוח גניקומסטיה הוא ניתוח שמיועד עבור גברים בעלי חזה גדול שלעיתים מקבל צוקה דומה לשד של אישה. מצב זה אינו רצוי מבחינה אסתטית ולכן הרבה גברים שסובלים מהתופעה, בינהם הרבה נעים צעירים, מתעניינים בביצוע ההלי. ישנם הרבה מאוד גורמים לתופעה כגון השמנת יתר, גורמים תורשתיים ואפילו גורמים הורמונליים. בניתוח זה מתבצעת שאיבת שומן וכריתה של הרקמות הבולטות ולעיתים הוא גם יכול לכלול גם כריתה של עודפי עור באזור החזה. לפני ביצוע ההליך מומלץ כמובן להגיע לקליניקה להתייעצות וסקירה מקיפה לצורך בדיקת התאמה לניתוח.

    פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם

    התקשר עכשיו: 077-9966784