אילו שאלות צריך לשאול בפגישת ייעוץ עם מנתח פלסטי?

שאלות לגביי ניתוחים פלסטייםכל ניתוח פלסטי מתחיל בפגישת ייעוץ ראשונית אצל הכירורג הפלסטי אצלו אתם מעוניינים לעבור את הפרוצדורה. בפגישה זו הרופא ישאל אתכם מספר שאלות, כמו הסיבה שהובילה אתכם להתעניין בניתוח, רקע רפואי אישי ומשפחתי ושאלות נוספות. מטרת השאלות היא להכיר אתכם טוב יותר, לדעת מה הציפיות שלכם מהניתוח ולוודא שאתם אכן עומדים בקריטריונים לניתוח הספציפי לשמו הגעתם לרופא. ביקור זה הוא משמעותי ביותר עבור הרופא וממנו הוא שואב את רוב המידע על המטופל, אך זו הזדמנות גם עבורכם, כמטופלים, לשאול את כל השאלות ולקבל מידע מלא לגבי ניתוחים פלסטיים בכלל והפרוצדורה המסוימת אותה אתם עומדים לעבור.

למרות הפופולריות של ניתוחים פלסטיים, חשוב לזכור שמדובר בניתוח לכל דבר ולכן יש לשאול את השאלות הנכונות בפגישת הייעוץ.

כל מה שצריך לשאול לגבי הניתוחים הפלסטיים

החלק החשוב ביותר בביקור הראשון במרפאת הניתוחים הפלסטיים, הוא להתרשם מהרופא העומד לפניכם. סביר להניח שהגעתם לרופא לאחר בירורים והמלצות, אך אין כמו התרשמות אישית כדי לדעת האם אכן זה הרופא שאתם רוצים שינתח אתכם. במידה והתשובה חיובית, מומלץ לנצל את הביקור כדי לשאול שאלות ולברר את הנקודות הבאות:

 • האם לרופא יש ניסיון ואחוזי הצלחה גבוהים בניתוח המסוים שאתם עומדים לעבור?
 • האם יש אלטרנטיבות אחרות לפרוצדורה זו ואם כן מה הם ועל מה הרופא ממליץ?
 • באיזו הרדמה מדובר? מלאה או חלקית?
 • היכן יתקיים הניתוח, האם יש חדר מתאים ונוח להתאוששות לאחר הניתוח והאם יש פרטיות?
 • כמה זמן אורך הניתוח וכמה זמן לאחר מכן תידרשו להישאר במרפאה? האם משתחררים באותו יום הביתה או נשארים לאשפוז?
 • האם יש סיכונים בניתוח והאם צפויות תופעות לוואי ואם כן, כיצד אפשר להתמודד איתם?
 • האם אפשר לקבל את המספר האישי של הרופא למקרה שתתעורר תופעת לוואי בעייתית או שתרגישו לא טוב?
 • מה משך ההחלמה הצפוי ומתי צריך להגיע לבדיקת מעקב לאחר הניתוח?

חשוב לזכור שניתוח פלסטי הוא כמו כל ניתוח אחר, ולצד ההתרגשות מהתוצאות הצפויות יש לקחת בחשבון את תופעות הלוואי, הסיכונים ותקופת ההחלמה. לכן, אל תחששו לשאול את כל השאלות ולהוסיף שאלות אחרות שנראות לכם רלבנטיות.
ד"ר אבי וינברג הוא רופא מומחה לכירורגיה פלסטית ובעל ניסיון רב בניתוחים פלסטיים, המקפיד על יחס אישי לכל מטופל, ומתן הסבר מקיף ומפורט בצורה אדיבה ומקצועית, ועל כך יעידו כל מטופליו.
לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ אנא חייגו למספר 1800-65-10-65.

עודפי עור בבטן מיני מתיחת בטן מתיחת בטן אחרי ניתוח קיסרי מתיחת בטן היקפית שאיבת שומן בלייזר שאיבת שומן בסנטר שאיבת שומן בידיים כירורג פלסטי כמה עולה ניתוח מתיחת בטן? סוגים שונים של ניתוחים פלסטיים ניתוחים פלסטיים בתל אביב סוגים שונים של שאיבות שומן שיפור בביטחון העצמי של האישה ניתוח אוזניים לילדים ניתוח הגדלת חזה מחיר הליך מתיחת הפנים בוטוקס וכל הכרוך בכך להרגיש תמיד גברי 5 תרגילים לעיצוב הגוף כל מה שרציתם לדעת על ניתוחי העפעפיים איך לשמור על פנים צעירות לאורך זמן? שיטות לשמור על חזה מורם ויציב אילו שאלות צריך לשאול בפגישת ייעוץ עם מנתח פלסטי? כל הדרכים לחיטוב ועיצוב הגוף שאיבת שומן מחיר מאיזה גיל אפשר לעשות ניתוח אף? כיצד רצוי לבחור מנתח פלסטי? האם שאיבת שומן זה תחליף לדיאטה? מה משותף לשאיבת שומן ולהרזיה כמה זמן מחזיקות התוצאות של ניתוח שאיבת שומן? שיטות לשאיבת שומן בין שאיבת שומן לתזונה נכונה כיסוי ביטוחי של ניתוחים פלסטיים ניתוחים פלסטיים משולבים: יתרונות וחסרונות ניתוחים אסתטיים בגיל השלישי איפור לאחר ניתוח פלסטי כיצד לבחור מנתח פלסטי? 10 דברים שחשוב לזכור לפני שעושים מתיחת פנים ניתוחי חזה לחזה נפול מהפך קוסמטי אחרי ההריון שאלות ותשובות על בוטוקס מול מתיחת פנים השפעתם של ניתוחי חזה על דימוי הגוף כנס בברצלונה – מרץ 2015 איך לבחור מנתח פלסטי? 7 דברים שיש לדעת על מתיחת בטן ניתוח להגדלת חזה והשפעתו על רגישות השד הגדלת חזה: שתלים ואלרגיות כל מה שצריך לדעת על ניתוחי חזה שיקולים וההחלטות לפני ניתוח הגדלת חזה ניתוחי הגדלת חזה בצבא האם יש דבר כזה? טכניקות חדשות למראה צעיר יותר ניתוח שחזור שד לאחר הוצאת גידול האם ניתוח הגדלת חזה מתאים לי? הגדלת חזה לפני הריון משנים מראה ותדמית טיפוח הפנים: 3 טיפולים אסתטיים ללא ניתוחים כל מה שצריך לדעת על ניתוח מתיחת בטן

  פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם

  התקשר עכשיו: 077-9966784