הליך מתיחת הפנים

עם הגיל ובמהלך הזמן בפנים מתחוללים מספר שינויים. שינויים שטחיים אשר נובעים מנזקי קרינת שמש ועישון סיגריות. הם באים לידי ביטוי בקמטוטים שטחיים וכתמים. שינויים אלה ניתנים לתקון באמצעות סוגי פילינג והזרקות שונות. שינויים עמוקים הנובעים מעצם היותנו הולכים על שניים ונתונים לכוח הכובד. הגבות צונחות, הלחיים נפולות ומעמיקות את הקפל בין האף לזווית הפה ומזווית הפה ללסת. פוגעות כמובן בצורה החדה של הלסת התחתונה והצוואר שנמשך מטה. באמצעות ניתוח מתיחת פנים ניתן להחזיר את המבנים של הרקמות הרכות למקומן.

הליך מתיחת הפניםגם אם נעשה פילינג וגם מתיחת פנים כשנשווה את המראה המחודש והרענן להיותנו בגיל 20 נראה שהמראה שונה מאחר וישנם תהליכים נוספים המתחוללים במהלך השנים כגון דלדול של השומן התת עורי הבא לידי ביטוי מתחת לגבות. בגיל צעיר ישנה כרית שומנית מתחת לגבה כשבגיל מבוגר ניתן לראות ולהרגיש רק עור על עצם. בגיל צעיר אזור הרקות קמור ועם השנים הופך לקעור וכו׳.

מתיחת פנים על ידי שומן

קמטי ההבעה עם השנים בולטים יותר. במצח קמטים רוחביים מעל האף הקמטים אורכיים וכן זוויות העיניים. שחיקת עצמות הפנים הלחיים פחות בולטות סנטר בולט פחות וכו׳.
את דלדול השומן והעצם ניתן לתקן באמצעות שומן עצמוני ובכל ניתוח מתיחת פנים, משתמשים בהשתלת שומן. שואבים מאזור אחר בגוף, מפרידים את תאי השומן מהנוזלים דם ושמן. את תאי השומן מזריקים לאזורי החסר לפי סימון לפני ניתוח בעמידה. היתרון של השומן בנוסף להיותו חומר מילוי זמין בגוף, בשומן תאי גזע, המשפרים את איכות הרקמות באזורים המוזרקים. חסרונו לא תמיד הכל נקלט ויש צורך בהמשך לחזור על ההזרקה כדי להגיע לתוצאה אופטימלית. את קמטי ההבעה ניתן לשפר ע״י הזרקת בוטוקס (משתק שרירים) או מתיחת מצח.

בשנים האחרונות אנחנו רואים ירידה במספר ניתוחי מתיחת הפנים בעקבות הזרקות של חומצות היאלורוניות אם מתחילים להזריק בגיל צעיר ובהתמדה כל שנה משתפר הקולגן בעור הפנים, דבר שדוחה את ביצוע הניתוחים. כמו כן, הזרקת משתקי שרירים למיניהם (בוטוקס וכו׳) כל כ4-6 חודשים. היתרון בהזרקות – שזו פעולה מרפאתית וניתן לחזור מידית לשגרה. החיסרון – ההזרקות ממסכות את הבעיה ואינן פותרות אותן .שקול נוסף הוא כספי. אם מתמידים בהזרקות העלויות מגיעות לסכומים גבוהים יותר מניתוח מתיחת פנים וכשמפסיקים להזריק חוזרים כמעט לנקודת ההתחלה. הניתוח אמנם מורכב וממושך, אך מחזיק בין 5-10 שנים. השומן המוזרק בעת הניתוח, משפר את איכות העור ובנוסף בניתוח יש אפשרות לבצע פעולות משלימות כגון ניתוח עפעפיים שיוף העור סביב הפה וכו׳ והתוצאה מקבלים הצערת פנים מושלמת יותר המחזיקה לאורך זמן. לפיכך ההשקעה בניתוח טובה יותר, את ההזרקות כדאי לבצע כטיפול חד פעמי לפני אירוע כל שהוא. אין לי ספק שההתלהבות הקיימת מההזרקות תרד עם השנים והיחס בין ניתוחים להזרקות יתאזן.

במתיחת פנים אנחנו מתחילים עם הזרקת שומן עצמוני, ממשיכים עם הפרדת עור הפנים והצוואר משריר הצוואר והשריד של שריר הפנים (smas). לאחר מכן מותחים את שריר הצוואר והsmas בטכניקות שונות בהתאם למצב הפנים. אם הצוואר יחסית נראה תקין יש טכניקה של הרמת שריר הצוואר והsmas ע״י 3 תפרים טבעתיים המקובעים לעצם הזיגומה (טכניקה של כירורגים בלגיים tonnard ו verpaele) מתיחת השריר והsmas ע״י ״פליקציה״ לפי כירורג פלסטי אמריקאי baker. כמו כן הפרדה של השריר והsmas ומתיחתם. דעתי אלה תוצאות טבעיות יפות יותר ושומרות על עצמן לזמן ממושך.
לאחר מתיחת השכבה העמוקה הנ״ל מותחים את העור מתיחה של כל שכבה בנפרד בווקטורים שונים המאפשרים לקבל צורה טבעית וללא עוותים.

עודפי עור בבטן מיני מתיחת בטן מתיחת בטן אחרי ניתוח קיסרי מתיחת בטן היקפית שאיבת שומן בלייזר שאיבת שומן בסנטר שאיבת שומן בידיים כירורג פלסטי כמה עולה ניתוח מתיחת בטן? סוגים שונים של ניתוחים פלסטיים ניתוחים פלסטיים בתל אביב סוגים שונים של שאיבות שומן שיפור בביטחון העצמי של האישה ניתוח אוזניים לילדים ניתוח הגדלת חזה מחיר הליך מתיחת הפנים בוטוקס וכל הכרוך בכך להרגיש תמיד גברי 5 תרגילים לעיצוב הגוף כל מה שרציתם לדעת על ניתוחי העפעפיים איך לשמור על פנים צעירות לאורך זמן? שיטות לשמור על חזה מורם ויציב אילו שאלות צריך לשאול בפגישת ייעוץ עם מנתח פלסטי? כל הדרכים לחיטוב ועיצוב הגוף שאיבת שומן מחיר מאיזה גיל אפשר לעשות ניתוח אף? כיצד רצוי לבחור מנתח פלסטי? האם שאיבת שומן זה תחליף לדיאטה? מה משותף לשאיבת שומן ולהרזיה כמה זמן מחזיקות התוצאות של ניתוח שאיבת שומן? שיטות לשאיבת שומן בין שאיבת שומן לתזונה נכונה כיסוי ביטוחי של ניתוחים פלסטיים ניתוחים פלסטיים משולבים: יתרונות וחסרונות ניתוחים אסתטיים בגיל השלישי איפור לאחר ניתוח פלסטי כיצד לבחור מנתח פלסטי? 10 דברים שחשוב לזכור לפני שעושים מתיחת פנים ניתוחי חזה לחזה נפול מהפך קוסמטי אחרי ההריון שאלות ותשובות על בוטוקס מול מתיחת פנים השפעתם של ניתוחי חזה על דימוי הגוף כנס בברצלונה – מרץ 2015 איך לבחור מנתח פלסטי? 7 דברים שיש לדעת על מתיחת בטן ניתוח להגדלת חזה והשפעתו על רגישות השד הגדלת חזה: שתלים ואלרגיות כל מה שצריך לדעת על ניתוחי חזה שיקולים וההחלטות לפני ניתוח הגדלת חזה ניתוחי הגדלת חזה בצבא האם יש דבר כזה? טכניקות חדשות למראה צעיר יותר ניתוח שחזור שד לאחר הוצאת גידול האם ניתוח הגדלת חזה מתאים לי? הגדלת חזה לפני הריון משנים מראה ותדמית טיפוח הפנים: 3 טיפולים אסתטיים ללא ניתוחים כל מה שצריך לדעת על ניתוח מתיחת בטן

    פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם

    התקשר עכשיו: 077-9966784