כיסוי ביטוחי של ניתוחים פלסטיים

ניתוחים פלסטיים הם כבר מזמן לא רק נחלתם של בעלי ההון, אבל גם הניתוח הפשוט והזול ביותר, כמו ניתוח אף, עולה כמה אלפי שקלים. טיפולים אסתטיים מסוגים שונים (מתיחת פנים, הרמת חזה,הצמדת אוזניים ואחרים) אפשר לקבל במסגרת הרפואה הפרטית והציבורית, בתנאים מגוונים, כאשר קיימים מספר מסלולים המאפשרים תשלומים נוחים יותר וזולים יותר עבור הזכות לשפץ חלקים נבחרים בגוף ובפנים.

ההבדל בין הטיפולים

יש הבדל בין טיפולים פלסטיים הנדרשים בעקבות תאונה שאירעה ופגעה בחיצוניות המטופלים ודורשת ניתוח פלסטי לבין טיפולים אחרים. אירועים כאלה יכולים להיות מכוסים על ידי חברות ביטוח פרטיות וכן על ידי ביטוח לאומי. בנוסף, אם עבר מטופל ניתוח פלסטי (שלא בעקבות תאונה) שנכשל והוא זקוק – עקב כך – לניתוח נוסף, גם מקרה כזה יכול להיות מכוסה על ידי סעיפים בפוליסת ביטוח בריאות פרטי. מי שפתחו את שוק הניתוחים הפלסטיים לקהל הרחב הן קופות החולים, המאפשרות, באמצעות מסלולים מיוחדים, ביצוע הליכים אסתטיים במחירים הנמוכים בעשרות אחוזים מאלה של השוק הפרטי. כל קופת חולים מחזיקה כיום מחלקות מיוחדות של "אסתטיקה" ו"פרופורציה", גם כאלה שבעבר הצהירו שאינן מתכוונות להיכנס לתחום מטעמים אידיאולוגיים והבינו – עם הזמן – שמדובר בצורך אמיתי שיש לתת לו מענה.

הסוגים השונים של טיפולים פלסטיים

קיימים עשרות סוגים של טיפולים פלסטיים כמו הגדלת וגם הקטנת חזה, שאיבת שומן, עיצוב סנטר, מתיחת בטן ונוספים שתכליתם אסתטית בלבד, אבל ישנם גם הליכים פלסטיים בעלי תכלית בריאותית, הנוגעים לבריאות העור כמו הסרת שומות וגידולים וגם כמו שאיבת שומן לפני טיפולים כירורגיים, או עקב סכנה לחיי המטופל. מקרים כאלה עשויים להיכלל בסל הבריאות וכן סיבוכים רפואיים מתועדים, כמו ניתוח חזה לאחר כריתת שד, או תיקון בעיות מולדות הפוגעות באיכות חיי האדם ומקשות עליו פיזית.

עודפי עור בבטן מיני מתיחת בטן מתיחת בטן אחרי ניתוח קיסרי מתיחת בטן היקפית שאיבת שומן בלייזר שאיבת שומן בסנטר שאיבת שומן בידיים כירורג פלסטי כמה עולה ניתוח מתיחת בטן? סוגים שונים של ניתוחים פלסטיים ניתוחים פלסטיים בתל אביב סוגים שונים של שאיבות שומן שיפור בביטחון העצמי של האישה ניתוח אוזניים לילדים ניתוח הגדלת חזה מחיר הליך מתיחת הפנים בוטוקס וכל הכרוך בכך להרגיש תמיד גברי 5 תרגילים לעיצוב הגוף כל מה שרציתם לדעת על ניתוחי העפעפיים איך לשמור על פנים צעירות לאורך זמן? שיטות לשמור על חזה מורם ויציב אילו שאלות צריך לשאול בפגישת ייעוץ עם מנתח פלסטי? כל הדרכים לחיטוב ועיצוב הגוף שאיבת שומן מחיר מאיזה גיל אפשר לעשות ניתוח אף? כיצד רצוי לבחור מנתח פלסטי? האם שאיבת שומן זה תחליף לדיאטה? מה משותף לשאיבת שומן ולהרזיה כמה זמן מחזיקות התוצאות של ניתוח שאיבת שומן? שיטות לשאיבת שומן בין שאיבת שומן לתזונה נכונה כיסוי ביטוחי של ניתוחים פלסטיים ניתוחים פלסטיים משולבים: יתרונות וחסרונות ניתוחים אסתטיים בגיל השלישי איפור לאחר ניתוח פלסטי כיצד לבחור מנתח פלסטי? 10 דברים שחשוב לזכור לפני שעושים מתיחת פנים ניתוחי חזה לחזה נפול מהפך קוסמטי אחרי ההריון שאלות ותשובות על בוטוקס מול מתיחת פנים השפעתם של ניתוחי חזה על דימוי הגוף כנס בברצלונה – מרץ 2015 איך לבחור מנתח פלסטי? 7 דברים שיש לדעת על מתיחת בטן ניתוח להגדלת חזה והשפעתו על רגישות השד הגדלת חזה: שתלים ואלרגיות כל מה שצריך לדעת על ניתוחי חזה שיקולים וההחלטות לפני ניתוח הגדלת חזה ניתוחי הגדלת חזה בצבא האם יש דבר כזה? טכניקות חדשות למראה צעיר יותר ניתוח שחזור שד לאחר הוצאת גידול האם ניתוח הגדלת חזה מתאים לי? הגדלת חזה לפני הריון משנים מראה ותדמית טיפוח הפנים: 3 טיפולים אסתטיים ללא ניתוחים כל מה שצריך לדעת על ניתוח מתיחת בטן

    פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם

    התקשר עכשיו: 077-9966784