כיצד רצוי לבחור מנתח פלסטי?

איך מוצאים מנתח פלסטי איכותי? להלן הקריטריונים שחשוב לבדוק לפני שמתחילים בתהליך.

ניתוחים פלסטיים נועדו לתקן עיוותים אסתטיים בגופנו כך שנזכה להגיע לכדי שלמות הגוף מבחינתנו ולזכות בשקט נפשי ועלייה משמעותית באיכות החיים. כל זאת אמת ויציב אך ורק כאשר בוחרים במנתח המתאים. מנתח פלסטי שהוא כירורג לעומת מומחה לרפואה פלסטית. ע"פ החוק במדינת ישראל כל רופא אשר עבר התמחות בכירורגיה רשאי לבצע ניתוחים פלסטיים מכל סוג שהוא.

יחד עם זאת, רק רופא אשר עבר התמחות של כירורגיה פלסטית הוא איש מקצוע אשר עבד לא מעט שעות במחלקה הפלסטית בבית החולים בו התמחה ומשמעות הדבר היא כי הוא מומחה בתחומו ומסוגל להתמודד עם כל בעיה אסתטית שקיימת. אומנם בחירה ברופא החבר באיגוד המקצועי של המנתחים הפלסטיים היא אינה בחירת חובה אך היא מומלצת בחום שכן לרופא זה מחוייבות שונה למקצוע שלו וניסיון רב. כל מנתח פלסטי אשר מכבד את עצמו ישמח להציג את התעודות וההכשרות המקצועיות שלו בפניכם

שאלו את השאלות המתאימות

כבר במהלך פגישת הייעוץ אתם אמורים לקבל את כל הפרטים אודות הניתוח ומהלכו, תקופת ההחלמה, אחוזי ההצלחה (והכישלון) ותופעות הלוואי. על מנת לקבל את המידע השלם, חשוב כי תשאלו את השאלות המתאימות, כגון:

  • מי יבצע את הניתוח – האם הרופא שבחרתם או מתמחה?
  • מהן שנות הניסיון של הרופא בניתוחים כמו שאתם עתידים לעבור?
  • מהי שיטת ההרדמה שמצפה לכם?
  • האם ניתן להגיע לקליניקה לאחר הניתוח בכל שעה שהיא במקרי תופעות לוואי בלתי רצויות?

מנתח פלסטי אשר טוען כי הפרוצדורה שהוא יבצע אינה טומנת סיכונים או תופעות לוואי ו/או מנסה לשדל אתכם לביצוע ניתוחים פלסטיים נוספים מאחר ואתם "כבר ככה בהרדמה", אומר דרשני. כמו כן, מומלץ להתרשם מהקליניקה והמשרד של הרופא המנתח. האם הקליניקה נקייה, כמה עובדים מועסקים בה, האם היא כוללת חדרי התאוששות ומנוחה, מהי רמת המתקנים הסניטריים בה והאם קל להגיע אליה ברכב ובתחבורה הציבורית.

עודפי עור בבטן מיני מתיחת בטן מתיחת בטן אחרי ניתוח קיסרי מתיחת בטן היקפית שאיבת שומן בלייזר שאיבת שומן בסנטר שאיבת שומן בידיים כירורג פלסטי כמה עולה ניתוח מתיחת בטן? סוגים שונים של ניתוחים פלסטיים ניתוחים פלסטיים בתל אביב סוגים שונים של שאיבות שומן שיפור בביטחון העצמי של האישה ניתוח אוזניים לילדים ניתוח הגדלת חזה מחיר הליך מתיחת הפנים בוטוקס וכל הכרוך בכך להרגיש תמיד גברי 5 תרגילים לעיצוב הגוף כל מה שרציתם לדעת על ניתוחי העפעפיים איך לשמור על פנים צעירות לאורך זמן? שיטות לשמור על חזה מורם ויציב אילו שאלות צריך לשאול בפגישת ייעוץ עם מנתח פלסטי? כל הדרכים לחיטוב ועיצוב הגוף שאיבת שומן מחיר מאיזה גיל אפשר לעשות ניתוח אף? כיצד רצוי לבחור מנתח פלסטי? האם שאיבת שומן זה תחליף לדיאטה? מה משותף לשאיבת שומן ולהרזיה כמה זמן מחזיקות התוצאות של ניתוח שאיבת שומן? שיטות לשאיבת שומן בין שאיבת שומן לתזונה נכונה כיסוי ביטוחי של ניתוחים פלסטיים ניתוחים פלסטיים משולבים: יתרונות וחסרונות ניתוחים אסתטיים בגיל השלישי איפור לאחר ניתוח פלסטי כיצד לבחור מנתח פלסטי? 10 דברים שחשוב לזכור לפני שעושים מתיחת פנים ניתוחי חזה לחזה נפול מהפך קוסמטי אחרי ההריון שאלות ותשובות על בוטוקס מול מתיחת פנים השפעתם של ניתוחי חזה על דימוי הגוף כנס בברצלונה – מרץ 2015 איך לבחור מנתח פלסטי? 7 דברים שיש לדעת על מתיחת בטן ניתוח להגדלת חזה והשפעתו על רגישות השד הגדלת חזה: שתלים ואלרגיות כל מה שצריך לדעת על ניתוחי חזה שיקולים וההחלטות לפני ניתוח הגדלת חזה ניתוחי הגדלת חזה בצבא האם יש דבר כזה? טכניקות חדשות למראה צעיר יותר ניתוח שחזור שד לאחר הוצאת גידול האם ניתוח הגדלת חזה מתאים לי? הגדלת חזה לפני הריון משנים מראה ותדמית טיפוח הפנים: 3 טיפולים אסתטיים ללא ניתוחים כל מה שצריך לדעת על ניתוח מתיחת בטן

    פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם

    התקשר עכשיו: 077-9966784