סוגים שונים של ניתוחים פלסטיים

החלק הארי של הניתוחים הפלסטיים שמור לצרכי יופי ושלמות הגוף. כל אדם אשר אינו מרוצה ממראה גופו יכול לבצע בו מספר שינויים, כמובן, לאחר אבחון, ייעוץ וביצוע של מומחה ברפואה פלסטית. שלמות הגוף וההשלמה העצמית שלנו לגבי מראה גופנו לצד צרכים בריאותיים-פיזיולוגיים הם הגורמים אשר מביאים רבים מאיתנו לעבור ניתוחים פלסטיים כאשר הביקוש להליכים רפואיים אלה עולה מדי שנה באופן חד למדי. ישנם מספר סוגים של ניתוחים אשר מבצעים "פלסטיקה" למראה החיצוני שלנו והופכים אותו לשלם ואסטטי.

ניתוחים פלסטיים לצרכי בריאות

רבים מאיתנו סבורים כי סוג זה של הליכים כירורגיים שמור אך ורק לצרכי אסתטיקה ויופי אך אין כך הדבר בהכרח.
ישנן מספר סיבות רפואיות אשר עלולות להכתיב לרופא המטפל להפנות את מטופליו לביצוע ניתוח פלסטי כגון המקרים הבאים:

 • ניתוח הקטנת חזה -עשוי להיות מומלץ עבור אישה בעלת חזה גדול וכבד אשר גורם לה לכאבי גב. ניתן לשלב הקטנת חזה יחד עם הרמתו ולשלב גם פן אסתטי לצד הצורך הבריאותי.
 • ניתוח הרמת עפעפיים – כאשר העפעפיים נפולות יתר על המידה ומפריעות להיקף הראייה.
 • לאחר תאונות וכוויות – ניתן לתקן מראה עור מעוות ולהביא לחידושו.
 • שפה שסועה – לתיקון מום מולד הפוגם במראה השפתיים. בכל אחד מהמקרים הללו, הניתוח יפתור את הבעיה הרפואית אחת ולתמיד וגם ישפר את מראה ושלמות הגוף. מנתח פלסטי מומחה ידע לשלב בין השניים בצורה הטובה ביותר.

פנייה אל מנתח פלסטי לצרכי אסתטיקה

תיקון מראה האוזניים, מתיחת פנים, הרמת גבות ועפעפיים, טיפולי בוטוקס, מילוי שפתיים, השתלת שיער ועוד.
ניתן למצוא מנתח פלסטי המתמחה בחלק גוף מסוים אך לרוב ההתמחות היא כללית.

הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר

קיימים מספר ניתוחים פלסטיים הניתנים לביצוע, להלן הפופולאריים שבהם:

 • הגדלה/הקטנה/הרמת חזה – עבור נשים אשר אינן מרוצות ממראה השדיים שלהן. גם גברים יכולים לעבור ניתוחים לשיפור מראה החזה, לרבות השתלת סיליקון למראה שרירי.
 • ניתוח אף – על מנת לתקן את מראה האף, כך שיתאים לפרופורציות של הפנים.
 • שאיבת שומן – לשאיבת מצבורי השומן אשר אינם מתפנים ע"י דיאטה או אימונים גופניים.
 • מילוי קמטים – באמצעות חומרי מילוי זמניים ו/או קבועים.

 

עודפי עור בבטן מיני מתיחת בטן מתיחת בטן אחרי ניתוח קיסרי מתיחת בטן היקפית שאיבת שומן בלייזר שאיבת שומן בסנטר שאיבת שומן בידיים כירורג פלסטי כמה עולה ניתוח מתיחת בטן? סוגים שונים של ניתוחים פלסטיים ניתוחים פלסטיים בתל אביב סוגים שונים של שאיבות שומן שיפור בביטחון העצמי של האישה ניתוח אוזניים לילדים ניתוח הגדלת חזה מחיר הליך מתיחת הפנים בוטוקס וכל הכרוך בכך להרגיש תמיד גברי 5 תרגילים לעיצוב הגוף כל מה שרציתם לדעת על ניתוחי העפעפיים איך לשמור על פנים צעירות לאורך זמן? שיטות לשמור על חזה מורם ויציב אילו שאלות צריך לשאול בפגישת ייעוץ עם מנתח פלסטי? כל הדרכים לחיטוב ועיצוב הגוף שאיבת שומן מחיר מאיזה גיל אפשר לעשות ניתוח אף? כיצד רצוי לבחור מנתח פלסטי? האם שאיבת שומן זה תחליף לדיאטה? מה משותף לשאיבת שומן ולהרזיה כמה זמן מחזיקות התוצאות של ניתוח שאיבת שומן? שיטות לשאיבת שומן בין שאיבת שומן לתזונה נכונה כיסוי ביטוחי של ניתוחים פלסטיים ניתוחים פלסטיים משולבים: יתרונות וחסרונות ניתוחים אסתטיים בגיל השלישי איפור לאחר ניתוח פלסטי כיצד לבחור מנתח פלסטי? 10 דברים שחשוב לזכור לפני שעושים מתיחת פנים ניתוחי חזה לחזה נפול מהפך קוסמטי אחרי ההריון שאלות ותשובות על בוטוקס מול מתיחת פנים השפעתם של ניתוחי חזה על דימוי הגוף כנס בברצלונה – מרץ 2015 איך לבחור מנתח פלסטי? 7 דברים שיש לדעת על מתיחת בטן ניתוח להגדלת חזה והשפעתו על רגישות השד הגדלת חזה: שתלים ואלרגיות כל מה שצריך לדעת על ניתוחי חזה שיקולים וההחלטות לפני ניתוח הגדלת חזה ניתוחי הגדלת חזה בצבא האם יש דבר כזה? טכניקות חדשות למראה צעיר יותר ניתוח שחזור שד לאחר הוצאת גידול האם ניתוח הגדלת חזה מתאים לי? הגדלת חזה לפני הריון משנים מראה ותדמית טיפוח הפנים: 3 טיפולים אסתטיים ללא ניתוחים כל מה שצריך לדעת על ניתוח מתיחת בטן

  פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם

  התקשר עכשיו: 077-9966784