שאיבת שומן בידיים

מהו ניתוח שאיבת שומן בידיים

שאיבת שומן מהזרועות היא הליך ניתוחי שנועד להסיר שומן עודף מהזרועות, ובמיוחד בזרועות העליונות.

איך נראה ההליך הניתוחי של שאיבת שומן בידיים

במהלך הניתוח, מנתח פלסטי מבצע חתכים קטנים באזורים יעודיים בזרועות ומחדיר צינור דק המשמש לשאיבה של תאי השומן העודפים, זאת במטרה לבצע עיצוב מחדש של הזרועות להקנות להן מראה יותר פרופורציונלי.

שאיבת שומן אינה הליך הרזיה או פתרון להשמנה, אלא מיועד למטרות עיצוב הגוף. לכן, חשוב להתייעץ עם מנתח פלסטי מוסמך  לפני ביצוע הניתוח בכדי לקבוע את התאמת המטופל להליך, להבין את הסיכונים והיתרונות הפוטנציאליים ולדון בציפיות ריאליות לתוצאות שלאחריו.

למי מתאים ניתוח שאיבת שומן בידיים?

ניתוח שאיבת שומן בידיים מתאים לאנשים שיש להם עודפי שומן מקומיים שקשה להעלים באמצעות דיאטה ופעילות גופנית בלבד.

האם ניתן להסתפק בביצוע שאיבת שומן בידיים או בזרועות בלבד לצורך הקניית מראה מעוצב וצעיר יותר?

ביצוע הליך של שאיבת שומן בידיים בלבד לרוב לא יביא לתוצאה המספקת של הצערת הידיים, זאת מאחר שבכדי לייצר תוצאה של הצערת הידיים הטיפול המומלץ הוא דווקא הזרקת שומן.
גם שאיבת שומן בזרועות נותנת תוצאה שלרוב אינה מספקת אבל מאחר שבאזור זה של הגוף העור אינו מגיב לשינויים ואנשים שירדו במשקל העור ״תלוי״ בזרועות. לכן הפתרון לזרועות הוא שילוב של שאיבת שומן ומתיחת זרועות .

איך מתיחת זרועות משתלבת בהליך שאיבת שומן בידיים?

מתיחת זרועות קלאסית משאירה צלקת בדר״כ לאורך כל הזרוע. לכן ממקמים את הצלקת שבמנח רגיל לא נראית מאחור ומלפנים ,אך כמובן כשמזיזים את היד היא נראית. לעומת זאת כשריפיון העור קטן יותר והשאיבה הנדרשת מינימלית אפשר להסתפק בצלקת רוחבית בבית השחי. בניתוח זה נכרת גם האזור השעיר בבית השחי שלזה יתרון מסוים אך כאמור מתאים לבעיות מינימליות.

איך ניתן לבצע תיקון של הצלקות בניתוח ממתיחה המשולב עם שאיבת שומן בזרועות?

בניתוח זה ב 40% יש צורך בתיקון הצלקת. אך מרבית הפונים למתיחת זרועות הם אחרי ירידה במשקל בעיקר בעקבות ניתוחים בריאטריים המתאימים לכריתת עודפי עור גדולים עם צלקת לאורך כל הזרוע ולעיתים גם בבית השחי חשוב לציין שבמיקרים אלה התוצאה מצדיקה את הפעולה והצלקות.

שאיבת שומן בידיים

עודפי עור בבטן מיני מתיחת בטן מתיחת בטן אחרי ניתוח קיסרי מתיחת בטן היקפית שאיבת שומן בלייזר שאיבת שומן בסנטר שאיבת שומן בידיים כירורג פלסטי כמה עולה ניתוח מתיחת בטן? סוגים שונים של ניתוחים פלסטיים ניתוחים פלסטיים בתל אביב סוגים שונים של שאיבות שומן שיפור בביטחון העצמי של האישה ניתוח אוזניים לילדים ניתוח הגדלת חזה מחיר הליך מתיחת הפנים בוטוקס וכל הכרוך בכך להרגיש תמיד גברי 5 תרגילים לעיצוב הגוף כל מה שרציתם לדעת על ניתוחי העפעפיים איך לשמור על פנים צעירות לאורך זמן? שיטות לשמור על חזה מורם ויציב אילו שאלות צריך לשאול בפגישת ייעוץ עם מנתח פלסטי? כל הדרכים לחיטוב ועיצוב הגוף שאיבת שומן מחיר מאיזה גיל אפשר לעשות ניתוח אף? כיצד רצוי לבחור מנתח פלסטי? האם שאיבת שומן זה תחליף לדיאטה? מה משותף לשאיבת שומן ולהרזיה כמה זמן מחזיקות התוצאות של ניתוח שאיבת שומן? שיטות לשאיבת שומן בין שאיבת שומן לתזונה נכונה כיסוי ביטוחי של ניתוחים פלסטיים ניתוחים פלסטיים משולבים: יתרונות וחסרונות ניתוחים אסתטיים בגיל השלישי איפור לאחר ניתוח פלסטי כיצד לבחור מנתח פלסטי? 10 דברים שחשוב לזכור לפני שעושים מתיחת פנים ניתוחי חזה לחזה נפול מהפך קוסמטי אחרי ההריון שאלות ותשובות על בוטוקס מול מתיחת פנים השפעתם של ניתוחי חזה על דימוי הגוף כנס בברצלונה – מרץ 2015 איך לבחור מנתח פלסטי? 7 דברים שיש לדעת על מתיחת בטן ניתוח להגדלת חזה והשפעתו על רגישות השד הגדלת חזה: שתלים ואלרגיות כל מה שצריך לדעת על ניתוחי חזה שיקולים וההחלטות לפני ניתוח הגדלת חזה ניתוחי הגדלת חזה בצבא האם יש דבר כזה? טכניקות חדשות למראה צעיר יותר ניתוח שחזור שד לאחר הוצאת גידול האם ניתוח הגדלת חזה מתאים לי? הגדלת חזה לפני הריון משנים מראה ותדמית טיפוח הפנים: 3 טיפולים אסתטיים ללא ניתוחים כל מה שצריך לדעת על ניתוח מתיחת בטן

    פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם

    התקשר עכשיו: 077-9966784