שאלות ותשובות על בוטוקס מול מתיחת פנים

מזה שנים רבות הבוטוקס שולט ביד רמה בשוק המוצרים המטפלים בקמטים הנוצרים כתוצאה מנזקי הגיל. יצרני הבוטוקס דיווחו על עליות גבוהות בשימוש בו לאורך השנים.

הבוטוקס למעשה הוא סוג של חומצת בוטולינום מטוהרת. התשובה לשאלה מדוע בוטוקס כל כך פופולארי, טמונה בכך שהוא ייחודי ביכולתו להעלים קמטים שהתפתחו בחלק התחתון של המצח, באזור בין העיניים. הבוטוקס למעשה הוא סוג של חומצת בוטולינום מטוהרת. התשובה לשאלה מדוע בוטוקס כל כך פופולארי, טמונה בכך שהוא ייחודי ביכולתו להעלים קמטים שהתפתחו בחלק התחתון של המצח, באזור בין העיניים. השימוש המקורי של בוטוקס בטיפול בקמטים שנוצרים בין העיניים, מושך את רוב האנשים, היות וזאת בעיה שרבים מאוד סובלים ממנה. בנוסף, זוהי דרך קצרה ויעילה, לא חודרני וללא חתכים. אם אתה צעיר יחסית, בשנות ה -40 שלך, אתה עוד לא צריך ניתוח (לדוגמא מתיחת פנים), תוכל להסתפק במילוי בוטוקס.

כיצד הבוטוקוס פועל להעלמת הקמטים

הבוטוקס הוא חומר אשר עובד על הרפיית השרירים על ידי חסימת אותות עצביים. התוצאה היא שרירים שלא יכולים להתכווץ, כך ניתן להרגיע ולרכך את הקמטים. בדרך כלל לוקח יומיים עד ארבעה ימים כדי לראות את השיפור החיצוני וההשפעה יכולה להימשך בין ארבעה לשישה חודשים. אומנם מתיחת פנים הינה חד פעמית ובדרך כלל אינה דורשת ניתוח חוזר, יש לזכור שלאחר הזרקת הבוטוקס הקמטים חוזרים בצורה חמורה פחות מקודם. לכן גם רצוי להתחיל עם הבוטוקס בגיל צעיר יחסית, היות וההשפעה של הבוטוקס טובה יותר לפני הופעת קמטים משמעותיים ואף יכולה למנוע זאת. האם הבוטוקס יכול לשמש בכל חלק של הפנים? הבוטוקס אינו מוגבל רק לחלק העליון של הפנים. באזור הפה הוא יכול לעזור לקווים הנופלים מזווית הפה. בוטוקס יכול גם לעזור עבור הסנטר, עבור גומות וגם כדי להדק את הצוואר.

מהם הסיכונים

רוב הסיכונים סובבים סביב הזרקה לא נכונה או לא מיומנת. כאן באה החשבות של בחירת מנתח פלסטי בעל ניסיון שניתן לסמוך עליו. אם מזריקים את החומר נמוך מדי, עלולים לקבל תוצאות של נפילת מצח, ואם מזריקים גבוה מדי, הקמטים לא ייעלמו והטיפול לא יהיה יעיל. אם רופא בלתי מנוסה מזריק בוטוקס תחת הצוואר ועושה טעות, עלול להיווצר קושי בבליעה. אם לא מזריקים כראוי בחלק התחתון של הפנים, עלולים לקבל שפה נופלת, דבר אשר יקשה על היכולת לחייך.

לסיכום, בוטוקס הוא אידיאלי בעיקר כאשר מדובר ריכוז קמטים קטן באזורים ספציפיים, הוא ייתן פתרון מושלם ומהיר יחסית ויחזיק מספר חודשים.

עודפי עור בבטן מיני מתיחת בטן מתיחת בטן אחרי ניתוח קיסרי מתיחת בטן היקפית שאיבת שומן בלייזר שאיבת שומן בסנטר שאיבת שומן בידיים כירורג פלסטי כמה עולה ניתוח מתיחת בטן? סוגים שונים של ניתוחים פלסטיים ניתוחים פלסטיים בתל אביב סוגים שונים של שאיבות שומן שיפור בביטחון העצמי של האישה ניתוח אוזניים לילדים ניתוח הגדלת חזה מחיר הליך מתיחת הפנים בוטוקס וכל הכרוך בכך להרגיש תמיד גברי 5 תרגילים לעיצוב הגוף כל מה שרציתם לדעת על ניתוחי העפעפיים איך לשמור על פנים צעירות לאורך זמן? שיטות לשמור על חזה מורם ויציב אילו שאלות צריך לשאול בפגישת ייעוץ עם מנתח פלסטי? כל הדרכים לחיטוב ועיצוב הגוף שאיבת שומן מחיר מאיזה גיל אפשר לעשות ניתוח אף? כיצד רצוי לבחור מנתח פלסטי? האם שאיבת שומן זה תחליף לדיאטה? מה משותף לשאיבת שומן ולהרזיה כמה זמן מחזיקות התוצאות של ניתוח שאיבת שומן? שיטות לשאיבת שומן בין שאיבת שומן לתזונה נכונה כיסוי ביטוחי של ניתוחים פלסטיים ניתוחים פלסטיים משולבים: יתרונות וחסרונות ניתוחים אסתטיים בגיל השלישי איפור לאחר ניתוח פלסטי כיצד לבחור מנתח פלסטי? 10 דברים שחשוב לזכור לפני שעושים מתיחת פנים ניתוחי חזה לחזה נפול מהפך קוסמטי אחרי ההריון שאלות ותשובות על בוטוקס מול מתיחת פנים השפעתם של ניתוחי חזה על דימוי הגוף כנס בברצלונה – מרץ 2015 איך לבחור מנתח פלסטי? 7 דברים שיש לדעת על מתיחת בטן ניתוח להגדלת חזה והשפעתו על רגישות השד הגדלת חזה: שתלים ואלרגיות כל מה שצריך לדעת על ניתוחי חזה שיקולים וההחלטות לפני ניתוח הגדלת חזה ניתוחי הגדלת חזה בצבא האם יש דבר כזה? טכניקות חדשות למראה צעיר יותר ניתוח שחזור שד לאחר הוצאת גידול האם ניתוח הגדלת חזה מתאים לי? הגדלת חזה לפני הריון משנים מראה ותדמית טיפוח הפנים: 3 טיפולים אסתטיים ללא ניתוחים כל מה שצריך לדעת על ניתוח מתיחת בטן

    פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם

    התקשר עכשיו: 077-9966784