שיטות לשמור על חזה מורם ויציב

לא כל הנשים בורכו בגנטיקה של חזה מורם ויציב, אך גם מי שזכתה בגנים טובים עלולה לחוות צניחה של החזה עם השנים, אך יש לכך פתרון.השיטות לשמור על חזה מורם ויציב

חזה גדול וכבד, הריונות, הנקה, משקל גוף משתנה דיאטות, מחלות, הזדקנות ובעיקר כוח הכבידה, גורמים עם הזמן לחזה לצנוח ולאבד מזקיפותו. האם יש מה לעשות בנידון? התשובה חיובית באמצעות ניתוח הרמת חזה ניתן להגיע לתוצאות מצוינות בכל הגילים. אחד הדברים החיוניים ביותר לשמירה על חזה מורם ויציב זו בחירה של חזייה נכונה. חזייה נכונה צריכה להתאים לגודל השדיים ולספק להם את התמיכה שהם צריכים אך גנטיקה וכוח הכובד חזקים יותר.

ומה עושים עם חזה נפול?
במקרה כזה כדאי לקבוע פגישת ייעוץ לאחת המרפאות העוסקת בכירורגיה פלסטית, ולברר לגבי ניתוח הרמת חזה או אפילו הקטנת חזה במידה ומדובר על חזה גדול במיוחד. ניתוח זה הוא אחד הניתוחים המבוקשים ביותר בתחום ניתוחים פלסטיים בכלל וניתוחי חזה בפרט, והוא יכול להתבצע כפרוצדורה עם או בלי שתלי סיליקון בהתאם למבנה הגוף ושביעות רצונה של הפציינטית מגודל השד.

מהי בעצם הרמת חזה?

בתהליך ניתוח הרמת חזה, מסירים את עודפי העור ומעצבים מחדש את הקונוס של רקמת השד כדי לשוות לו מראה זקוף ואסתטי מחד ומאידך התוצאה היפה נשמרת לאורך זמן. מהלך הניתוח תלוי בדרגת הצניחה, בעור ובגודל השד והוא ייקבע על ידי הרופא המנתח שייקח בחשבון את כל הנתונים.

לפני הניתוח תישלחי לערוך מספר בדיקות ותקבלי הנחיות מפורטות מהרופא ממה צריך להימנע בימים שלפני תאריך הניתוח וכיצד להתכונן אליו. הניתוח עצמו נערך בהרדמה מלאה, אך מאחר וההרדמה הפכה לפרוצדורה בטוחה מבעבר בשל אמצעי ניתור מתקדמים וחומרי ההרדמה קצרי הטווח עם מינימום של תופעות לואי, הפציינטית משתחררת מספר שעות לאחר סיום הניתוח.

ביציאה מבית החולים הביתה, תלבשי חזייה ספורט הדוקה שמהווה את החבישה והיא צריכה להיות צמודה אלייך עד לקבלת הנחיה אחרת מהרופא המנתח. קחי בחשבון שיש צורך 10ימים עד שבועיים חופשת מחלה וגם לאחר מכן החזרה לשגרה תתבצע בצורה הדרגתית, לכן חשוב מאד לעדכן את הגורמים הרלבנטיים בבית ובמקום העבודה, ולהיערך לכך בהתאם.

מבחינת תופעות לוואי לא צפויים סיבוכים משמעותיים, אך כמו בכל ניתוח גם בהרמת חזה יש סיכונים וחשוב לקבל את כל המידע מהרופא ולהיות ערנית לתופעות חריגות. בנוסף, לאחר הניתוח ייתכן ותסבלי מכאבים, אך ניתן להקל עליהם באמצעות משככי כאבים.

ניתוח הרמת חזה הוא ניתוח המבוצע בתדירות גבוהה ויש לו אחוזי הצלחה גבוהים ושביעות רצון מצוינת למרות הצלקות, אך כדאי להתאים את הציפיות כדי לא להתאכזב.

עודפי עור בבטן מיני מתיחת בטן מתיחת בטן אחרי ניתוח קיסרי מתיחת בטן היקפית שאיבת שומן בלייזר שאיבת שומן בסנטר שאיבת שומן בידיים כירורג פלסטי כמה עולה ניתוח מתיחת בטן? סוגים שונים של ניתוחים פלסטיים ניתוחים פלסטיים בתל אביב סוגים שונים של שאיבות שומן שיפור בביטחון העצמי של האישה ניתוח אוזניים לילדים ניתוח הגדלת חזה מחיר הליך מתיחת הפנים בוטוקס וכל הכרוך בכך להרגיש תמיד גברי 5 תרגילים לעיצוב הגוף כל מה שרציתם לדעת על ניתוחי העפעפיים איך לשמור על פנים צעירות לאורך זמן? שיטות לשמור על חזה מורם ויציב אילו שאלות צריך לשאול בפגישת ייעוץ עם מנתח פלסטי? כל הדרכים לחיטוב ועיצוב הגוף שאיבת שומן מחיר מאיזה גיל אפשר לעשות ניתוח אף? כיצד רצוי לבחור מנתח פלסטי? האם שאיבת שומן זה תחליף לדיאטה? מה משותף לשאיבת שומן ולהרזיה כמה זמן מחזיקות התוצאות של ניתוח שאיבת שומן? שיטות לשאיבת שומן בין שאיבת שומן לתזונה נכונה כיסוי ביטוחי של ניתוחים פלסטיים ניתוחים פלסטיים משולבים: יתרונות וחסרונות ניתוחים אסתטיים בגיל השלישי איפור לאחר ניתוח פלסטי כיצד לבחור מנתח פלסטי? 10 דברים שחשוב לזכור לפני שעושים מתיחת פנים ניתוחי חזה לחזה נפול מהפך קוסמטי אחרי ההריון שאלות ותשובות על בוטוקס מול מתיחת פנים השפעתם של ניתוחי חזה על דימוי הגוף כנס בברצלונה – מרץ 2015 איך לבחור מנתח פלסטי? 7 דברים שיש לדעת על מתיחת בטן ניתוח להגדלת חזה והשפעתו על רגישות השד הגדלת חזה: שתלים ואלרגיות כל מה שצריך לדעת על ניתוחי חזה שיקולים וההחלטות לפני ניתוח הגדלת חזה ניתוחי הגדלת חזה בצבא האם יש דבר כזה? טכניקות חדשות למראה צעיר יותר ניתוח שחזור שד לאחר הוצאת גידול האם ניתוח הגדלת חזה מתאים לי? הגדלת חזה לפני הריון משנים מראה ותדמית טיפוח הפנים: 3 טיפולים אסתטיים ללא ניתוחים כל מה שצריך לדעת על ניתוח מתיחת בטן

    פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם

    התקשר עכשיו: 077-9966784