10 דברים שחשוב לזכור לפני שעושים מתיחת פנים

מטרת ניתוח מתיחת פנים היא להחזיר לפציינטים המעונינים מראה צעיר ורענן אשר היה להם בעבר אך הזמן הסביבה וכח הכובד פגעו בהם וכן לאפשר להם להפוך מושכים גם בגילם ולהיראות טוב מבלי לפגוע במראה הטבעי שלהם.


 1. צילומי הפציינטים לפני הניתוח ובדיקה מול המראה מאפשר למנתח להראות לפציינטים את השינויים על פניהם ולהדגים מה ניתן ומה לא ניתן להשיג בטכניקה הנתונה. לדוגמא חלק מהפציינטים מצפים שבעקבות מתיחת פנים כל הקמטים בצואר יעלמו אך לא כך הדבר .הדגמה זו מול המראה מונעת ציפיות לא ריאליות.
 2. חשוב לפני הניתוח לעשות בדיקות רפואיות כלליות, כולל בדיקות דם, א.ק.ג ובדיקת עיניים.
 3. אסור השימוש בתקופה שבין שבועיים שלשה לפני הניתוח ועד כשבועיים אחריו בחומרים או תרופות שיש להם השפעה על כרישת הדם כמו אספירין, תרופות אנטיאינפלמטוריים, ויטמין E ,שום, אלכוהול כולל יין ובירה.
 4. יש להמנע מעישון או מכל מוצר עם ניקוטין שבועיים שלש לפני הניתוח ועד שבועיים לאחריו.
 5. מומלץ לקחת ויטמין C mg 2000 – 3000 שבועיים לפני הניתוח כדי לשפר את הריפוי בתקופה המידית אחר הניתוח .למרות שיש כאלה החוזרים לעבודה אחר שבוע.
 6. הנפיחות הגדולה שלאחר הניתוח יורדת במהלך השבועיים הראשונים ונפיחות קלה למשך 4 – 6 שבועות כדאי לקחת שבועיים חופשת מחלה.
 7. בשבוע הראשון יש להגביל פעילות גופנית מאומצת. כדאי אז להקפיד על מנוחה. כמו כן יש להמנע מאכילת מזון הדורש מאמץ בלעיסה. אפשר לחזור למאמץ בינוני לאחר 3 שבועות ולפעילות גופנית רגילה כעבור 4-6 שבועות. אסור לינהוג ברכב בשבוע הראשון.
 8. ניתן לחפוף את הראש כבר ביום שלאחר הניתוח, רצוי עם שמפו תינוקות.
 9. מומלץ לחזור ולהתאפר כשבוע מהניתוח ולצבוע שער אחר 5 – 6 שבועות.
 10. הדבר החשוב ביותר הוא היעוץ ליפני הניתוח. ביעוץ זה לאחר בדיקה מדוקדקת והתאמת ציפיות בוחר המנתח את הניתוח המתאים .דנים בטיפולים משלימים למתיחת הפנים כמו הרמת גבות,ניתוח עפעפיים, זריקות מילוי, שתלי סיליקון לחיים או סנטר, פילינגים סביב הפה למשל והזרקת בוטוקס לקימטי הבעה. כפי שאמר כירורג פלסטי GILLIES יעוץ מוצלח הניתוח ובדיקה יסודית היא הבסיס לפרוצדורה כירורגית מוצלחת.

עודפי עור בבטן מיני מתיחת בטן מתיחת בטן אחרי ניתוח קיסרי מתיחת בטן היקפית שאיבת שומן בלייזר שאיבת שומן בסנטר שאיבת שומן בידיים כירורג פלסטי כמה עולה ניתוח מתיחת בטן? סוגים שונים של ניתוחים פלסטיים ניתוחים פלסטיים בתל אביב סוגים שונים של שאיבות שומן שיפור בביטחון העצמי של האישה ניתוח אוזניים לילדים ניתוח הגדלת חזה מחיר הליך מתיחת הפנים בוטוקס וכל הכרוך בכך להרגיש תמיד גברי 5 תרגילים לעיצוב הגוף כל מה שרציתם לדעת על ניתוחי העפעפיים איך לשמור על פנים צעירות לאורך זמן? שיטות לשמור על חזה מורם ויציב אילו שאלות צריך לשאול בפגישת ייעוץ עם מנתח פלסטי? כל הדרכים לחיטוב ועיצוב הגוף שאיבת שומן מחיר מאיזה גיל אפשר לעשות ניתוח אף? כיצד רצוי לבחור מנתח פלסטי? האם שאיבת שומן זה תחליף לדיאטה? מה משותף לשאיבת שומן ולהרזיה כמה זמן מחזיקות התוצאות של ניתוח שאיבת שומן? שיטות לשאיבת שומן בין שאיבת שומן לתזונה נכונה כיסוי ביטוחי של ניתוחים פלסטיים ניתוחים פלסטיים משולבים: יתרונות וחסרונות ניתוחים אסתטיים בגיל השלישי איפור לאחר ניתוח פלסטי כיצד לבחור מנתח פלסטי? 10 דברים שחשוב לזכור לפני שעושים מתיחת פנים ניתוחי חזה לחזה נפול מהפך קוסמטי אחרי ההריון שאלות ותשובות על בוטוקס מול מתיחת פנים השפעתם של ניתוחי חזה על דימוי הגוף כנס בברצלונה – מרץ 2015 איך לבחור מנתח פלסטי? 7 דברים שיש לדעת על מתיחת בטן ניתוח להגדלת חזה והשפעתו על רגישות השד הגדלת חזה: שתלים ואלרגיות כל מה שצריך לדעת על ניתוחי חזה שיקולים וההחלטות לפני ניתוח הגדלת חזה ניתוחי הגדלת חזה בצבא האם יש דבר כזה? טכניקות חדשות למראה צעיר יותר ניתוח שחזור שד לאחר הוצאת גידול האם ניתוח הגדלת חזה מתאים לי? הגדלת חזה לפני הריון משנים מראה ותדמית טיפוח הפנים: 3 טיפולים אסתטיים ללא ניתוחים כל מה שצריך לדעת על ניתוח מתיחת בטן

  פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם

  התקשר עכשיו: 077-9966784